Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell megtanulni ezt a...

Life is beautiful kérdése:

Hogyan kell megtanulni ezt a pengetési technikát? (nagyon gyors palm mute)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Fqyy8oxHubU


0:15 nél révő lész


hogy lehet ilyen gyorsan CSAK LEFELE MOZGÁSSAL PENGETNI


kérlek ne olyat mondjatok hogy gyakorold azt majd menni fog, mert ez így nem megy, ha csak 2x kell le akkor az még úgy ahogy megy, de ha már 3-4-5-6x akkor már beakad a kezem


és már idegileg nagyon kivagyok


mi a trükkje?


évekig jártam gitártanárhoz, de sosem szívesen, mert nem olyan műfajt játszottam amit szeretek, most megtaláltam, de ezt a technikát még nem sikerült elsajátítanom


kérlek lássatok el vmi jó tanáccsal


köszönöm

18f


2011. dec. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig ez semmi, egyszerű csak lefele pengetés, csak gyakorlás kérdése.

Ha nem megy, akkor még több gyakorlás kérdése.

Lefelepengetés gyakorlására ajánlanám inkább a régebbi Metallica számokat, ne ilyen foson gyakorolj.

2011. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kérlek válaszolj

nagyjából ilyen tempóba még megy( http://www.youtube.com/watch?v=UqnCLvCkSHQ 0:18 tól), van mikor sokkal gyorsabban is ,van hogy lassabban..


és azt nemértem hogy mikor lesz olyan hogy ha megtanulom akkor nem úgy fogok másnap felkelni hogy csak 2 óra gitározás után megy:\


most azt próbálgatom hogy a kisujjamat a gitártesthez támasztom a hangszedők alá, hátha valami siker, de nagyon nagyon lassú a fejldődés


te mennyi idő alatt tanultad meg? köszi

2011. dec. 9. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha tényleg évek óta gitározol és egy ilyen alap pengetést nem tudsz kivitelezni, akkor ott baj van. ez a pengetés még csak nem is gyors. Ezt csak gyakorlással lehet megtanulni semmi mással, hiába lerágott csont ez a szöveg, akkor is így van. A beakadás pedig nagy valószínűséggel a rossz gitár-, kéz-, vagy pengetőtartás miatt lehet, vagy akár ezek kombinációja.

Lehet, hogy fel kellene keresned egy JÓ gitártanárt, néhány óra erejéig, hogy ezeket biztosan elsajátítsd. Aztán lehet gyakorolni a helyes módon.

2011. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, valószínüleg rossz a technikád akkor...

Hova valósi vagy?

2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem értem mi lehet azon annyira rossz...

csuklóból próbálom pengetni nem vállból


győri vagyok

2011. dec. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!