Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszeren tanuljak...

Milyen hangszeren tanuljak meg játszani 13 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ötleteket szeretnék kérni, hogy milyen hangszeren tanuljak játszani. Hangom nincs :D de valamin szeretnék játszani. 13/L
2012. jan. 10. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
zongorát, vagy gitárt tudom ajánlani
2012. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
furulya: DDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A zongora nem tetszik, vagyis nem az mer szépeket lehet rajta játszani, csak, mint tanulni nem jön be. inkább csak hallgatom... a gitárra gondoltam, azt még nem tudom. furulyát tanultam 1-2 évig, abba is hagytam, lehet csak a tanár miatt, de nem jött be... a szájharmónikáról mit gondoltok? egy lány?
2012. jan. 10. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
gitáár :)
2012. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és a szájharmónikáról mit gondoltok?
2012. jan. 10. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:
egy lánynak "jól állna"?
2012. jan. 10. 18:14
 7/11 ---R33--- válasza:
tehát szájharmónikán akarsz játszani:D sztem játsz azon, amin te szeretnél, mert az lesz a legjobb választás. Ha más véleménye alapján választassz, azt meg is unhatod előbb-utóbb.
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
műanyag flakont ajánlom!
2012. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rsta ***** válasza:
Ha még a hangszer is kérdéses, akkor tanulj zongorázni! Az elméletet sosem árt tudni, összhangzattant meg úgyis azon tanítanak, szóval megbánni nem fogod. Ha közben kitalálod, hogy milyen hangszeren játszanál, akkor legalább meglesz hozzá az alapod. Ha meg azt komolyan is gondolod, akkor a konzin úgyis kötelező lesz mellé a zongora.
2012. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, valahogy a szájharmónika felé hajlok. Lesz is egy, a bátyámtól kapok, úgyhogy elkezdem majd tanulni az alapokat, mert azt lehet netről is.


Következő válaszólónak:

Zongorázni nem szeretnék, mert 1. drága hangszer, 2. nem fér el a szobámban. De azért köszi, és amúgy igaz, hogy a zongorára lehet alapozni vagy hogy szokták mondani. Igazán köszi a válaszokat! :)

2012. jan. 11. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!