Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Húrmagasságot állíthatok itthon?

10inchhero kérdése:

Húrmagasságot állíthatok itthon?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy RockBass Streamert és nekem nagyon alacsonyan vannak a húrok (hangszedőktől köbö 1 mm), szóval nem tudok pengetni rendesen. A nyak csavarozott, és meg van emelve a testhez képest kb 1-2 mm-rel.

Lehet itthon állítani esetleg? És ha lehet, érdemes, vagy inkább bízzam profira?


2012. jan. 16. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy biztos benne hogy mit csinálsz akkor inkább profira bízd, pepecs meló!
2012. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Profira !!!!

Házilag rendesen el lehet állítani, főleg ha nem értesz hozzá.

2012. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de ha amúgy kényelmes magasságban vannak a húrok, és tényleg csak a pickup akadályoz akkor azt vedd alacsonyabb állásba, az tuti meg tudod csinálni.

De a hangszerboltba ahol vetted, tuti megcsinálják, de amikor kiválasztottad akkor szólni kellett volna hogy állítsák be.

2012. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kepton! használtan vettem. A hangszedőket már minimumra csavartam, de nem csak ez a baj, hanem hogy erősebb pengetésnél a húr hozzáér a nyakhoz és nem tartja ki a hangot (+ zúg is)
2012. febr. 2. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
értem, akkor mindenképp olyan ember segítségét kérd aki ért a beállításhoz, mert gondolom a nyakon is állítani kell.
2012. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!