Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem a dalszövegírást?

Hogyan kezdjem a dalszövegírást?

Figyelt kérdés
dalszöveget akarok írni, de nem tudok témát, nem tudom hogy kezdjem, mert a hangom meg lenne hozáá.. ajánljatok lécci valamit mert nagyon szeretek énekelni... köszi
2009. máj. 26. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd elő a papírt és a ceruzát:):):)
2009. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem megy, akkor ez veszett ügy.

írass valakivel!

de ha mégis ragaszkodsz hozzá, nézz meg pár filmet, hallgass zenét, gondolkozz csak úgy az életről, és egy idő után - ha egy kis érzéked is van hozzá - megihletődsz.

2009. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy majd megjön az ihlet.Én egyszer írtam olyat,hogy majd besz@rtam(mmint olyan jó lett),aztán meg nem akart összejönni pedig az alapkoncepció megvolt:)

A lényeg nálam,hogy ne akarja tökéletest írni csak lazán ami jön az leírjam...:)

2009. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindet.. de dallamot is én találja ki vagy nem tom... íratni nem tuttok olyat aki inygen válalná és kb ha lehet akk emailba de lehet máshogy is..

??????????????

2009. máj. 27. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!