Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől/hogyan lehetne szebb a...

Mitől/hogyan lehetne szebb a hangom?

Figyelt kérdés

Lehetne valagogy szebbé tenni itthon?

Énektanáron kivül.

Nem arra gondolok,hogy szupersztár énekes hangom legyen csak legalább egy kicsit szebb vagyis legalább az ablak ne törjön ki :D


2009. máj. 30. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az a gond, hogy ehhez igazából születni kell. Persze, segít az énektanár, vagy ha kórusba eljársz énekelni stb! HAJRÁ!:)
2009. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Egyépként imádok énekelni szoktam is idegelni az oszt. társaimat szünetekbe mikor elkezdek énekelni :D

Amugy versenyszerően táncolok és közbe énekelni szoktam magamba,nagyon szeretek énekelni csak rossz a hangom sajnos :( De már anyuékat is idegesítem mikor este felmegyek a youtubra és órákat énekelek általába ilyenkor ordítanak hogy halkitsam le a gépet :D

2009. máj. 30. 19:34
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyépként köszi a választ!

A kórusra nem lenne időm ezért nincs az énektanárhoz se :D

2009. máj. 30. 19:35
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg énektanár nem kell mert nem az egekid szeretnék szárnyalni mondju kjó lenne ,szeretek színpadon lenne de színpadon énekelni pff..
2009. máj. 30. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor marad a gyakorlás. :D Én is szoktam, én is kiidegelek vele mkit habár nekem elég jó hangom van. :D
2009. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nekd legalább jó hangod van :D
2009. máj. 30. 21:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálod, nem változik semmi. Van egy mondás. Sült galambra várni. Jegyezd meg és alkalmazd az élet egész területén. Gyakorlás teszi a mestert. Ha nem teszel érte, akkor tuti nem is fogod elérni a célodat. Gyakorolj otthon, ne foglalkozz a szülőkkel!
2009. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi ez egy biztatásnak jó volt egyépként mint már mondtam nem szeretnék elérni az énekléssel világrengető dolgot,de olyan jó amikor hallom mondjuk az oszt.tárasamat énekelni és olyan szép hangja van.
2009. máj. 31. 10:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Énektanár, énektanár, énektanár: magadtól nem fog javulni a hangod. Ha van abszolút hallásod, akkor egy idő után te magad is fogsz tudni gyakorolni egyedül, de sajnos az énektanárt nem lehet megkerülni. Egyébként az "egyébként" szó b-vel írandó.
2009. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Anyán Én is tudom mivel a szótő az egyéb és nem egyép.De mindegy.Végülis a hibakeresés a másikban jó buli nem?

2009. jún. 1. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!