Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kinek kellene...

Szerintetek kinek kellene képviselnie Magyarországot a 2012-es Eurovíziós Dalfesztiválon? Igaz még csak az első elődöntő volt, de abból melyik tetszett leginkább?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 15:53
 1/7 anonim válasza:

Nekem eddig a Gallusz Niki féle szám tetszett a legjobban.

De azt olvastam, hogy aki szavazni akart rájuk, annak nem fogadta el a gép a szavazatát. Érdemes lenne ezt kivizsgálni, ha korrektek akarnának lenni. De akarnak-e vajon?

2012. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is ők tetszettek, igazi dalfesztiválos szám lett volna, ismét indulniuk kellene, és kivizsgálni, miért nem lehetett rájuk szavazni
2012. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Compact Discohoz mit szóltok?
2012. febr. 3. 17:24
 4/7 anonim válasza:

elmegy, de nincs benne semmi extra

egyébként még a Király Linda száma is jobban tetszik, mint a Compakt Discoé

2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Heinz Gábor és Fábián Juli tetszettek a legjobban. De azt se bánnám, ha a Conpact Disco jutna tovább, attól függetlenül, hogy nem épp az én műfajom.
2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Compact Disco színvonalas , jó hangzás és hang. Egyben van. A tegnapiak közül a Fábián Juli és Zoohacker. Kgyedi hang. Aranyos kis effektek. Kedves szám..

A többieknél azt éreztem,hogy vagy túl sokat akartak, vagy nagyon hasonlóak a régebbi dalokhoz.

2012. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs meg még ,hogy kit választottak??
2012. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!