Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg viszonylag...

Hogyan tanuljak meg viszonylag jól énekelni itthon?

Figyelt kérdés

szeretnék tanulni énekelni... elvileg lehetséges, habár ez tehetség kérdése is, tisztában vagyok vele. ha csak így otthonilag tanulom nem valószínű, hogy lehet belőlem egy Amy Lee hangú csaj, de szeretnék jól énekelni. úgy gondolom nem rossz a hangom-annyira-.

volt h magamban énekelgettem, és kérdeztem bnőmet, h nem zavarja-e, és mondta, hogy nem mert nem rossz a hangom, vagy pl haverommal "duoztunk" szünetben-akinek elég jó hangja van-, oda jött hozzánk két lány és mondták, hogy nekem jobb a hangom. de ezek tudom semmit sem jelentenek. de úgy gondolom, hogyha fejlesztem a hangom elfogadhatóvá tudom azt tenni. csak nincs pénz ének tanárra, és másoknak meg nem szeretnék oda menni és énekelni. mert ha nem is énekelek jól? akkor beégek. szóóóval... mutatnátok valamilyen videót, esetleg honlapot? vagy valami tippek? szívesen fogadom őket :)


2012. febr. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Biztos van kedvenc előadód, ugye? Keress hozzá dalszöveget, töltsd le a számot, és próbáld meg elénekelni. Én így csinálom. Már egy csomó dalt megtanultam. Rengeteget gyakoroltam. Íme az eredménye: http://www.youtube.com/watch?v=IO0mrVY7mpw

Szerintem, ha sokat énekelsz, előbb utóbb kikupálódik a hangod, és sokkal szebb lehet, mint most. Még akkor is, ha most is jó hangod van.

2012. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
am dettó, mint ha én írtam volna...... na! apám ének és gitár tanár és szerinte jó a hangom. 2 éve kaptam telót és énekelgettem a számok mellé a dalszöveget..... aztán most már szntm nem is olyan rossz. apukáméknak van egy zenekaruk és tom az összes számot. az is sokat segített. szntem zárkózz be a szobádba, indísd be a zenét és énekelj. am nekünk sincs énektanárra pénzünk. jah ha van lehetőséged tábortüzes éneklésre akk bátran ott semmi nem számít (tüzkörüli: Póstakocsi, Petróleum lámpa stb.) jah és a Most múlik pontosan!!!! azzt kivülröl tom!
2012. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Logout99 válasza:
96%
Első válaszoló, nem akarlak megbántani de elég gyenge a hangod...ezt nem posztoltam volna ki...ha ez a hang az eredménye a gyakorlásának akkor inkább én is abbahagyom.
2013. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Első válaszoló: Ez nagyon gáz ha ez az eredménye. Nem büszkélkednék vele. Én szakközépbe járok és énekesnek tanulok. Volt pár eredményem. Tanár nélkül nem igazán lehet. Ilyen dalokból meg neten nem fogsz tudni tanulni. Min zongora kéne otthonra. Anélkül semmi esélyed nincs
2015. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wolf-Star válasza:
61%

Szerintem nem énekel rosszul :3

Én egy furcsa képességgel születtem amit abszolút hallásnak neveznek.

Hihetsz nekem , tényleg jó hangod van. Nagyon tiszta , de kissé még bizonytalan. Még gyakorolsz, jobb is lehetsz :D

Egy zongora vagy egy gitár kísérete mellett is nagyon jól lehet képezni a hangot.


Az előző két hozzászóló meg ne szóljon semmit ! Ha ők olyan jók , miért nincs annyi bátorságuk, hogy megmutassák másoknak ! Becsülendő, hogy ennek a fiatal lánynak ennyi bátorsága és kitartása van !

Szégyelljétek magatokat kedveskéim !

2016. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello

Nekem nincs pénzem tanárra, vagy ha lenne se szivesen mennék, mert csak magam szórakoztatására akarok megtanulni, ezért neten keresgélek segitséget.

Mindig is érdekelt az éneklés, de úgy gondoltam erre születni kell. De amióta bártabban énekelgetek itthon, és naponta gyakorlok youtube vidik segitségével, azóta fejlődött. Persze igy is tré még, de ahhoz képest amilyen volt elég nagy fejlődés nekem. Szoval szerintem az internet nagy segitség. Rajzolni is onnan tanultam :)

Néhány vidi amiket én használok

https://www.youtube.com/playlist?list=PLv0HM-qvz_-ehV3lIHY0c..

2016. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!