Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 15-be bekerült megasztár-nak...

A 15-be bekerült megasztár-nak a műsor ideje alatt együtt kellett lakni? És onnan mikor mehettek ki? Vagy hogy volt ez?

Figyelt kérdés
Mivel indul megasztár 5, azt hiszem jelentkezni szeretnék és reménykedve hogy bekerülök a 15be szeretném megkérdezni hogy hogy lenne ez az egész? Mivel én jövőre leszek 4.es és mellette szeretnék tanulni is de ezt gondolom nyilván magántanulóként folytathatnám arra az időre.. Lehet úgy hogy pár hónapig vagyok magántanuló aztán simán visszamek suliba tanulni?
2009. jún. 6. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

tényleg lesz megasztár 5? az tök jó!

és igen a megasztárosok együtt laktak

persze nem mindannyian egy szobában

2-3man aludtak egy szobába

és igen lehetsz magántanuló, és utána visszamehetsz az iskolába

sok sikert, remélem bekerülsz!

amugy hány éves vagy?

2009. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi nagyon:)

17 éves vagyok am, és igen lesz olvastam azt is hogy Medveczky Ilona lesz az egyik zsűritag, és hogy már nyáron lehet majd jelentkezni:)

2009. jún. 6. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

fuu medveczky ilona?:S


hát remélem tényleg lesz megasztár

nagyon szeretem

de sajnos nekem nincs jó hangom, szoval nemtudok jelentkezni:(

2009. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!