Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen 4 vagy 5 húros basszusg...

Milyen 4 vagy 5 húros basszusgitárt válasszak? Lehetőleg legyen stílusos és szép. Könnyű Rock-hoz és Jazz-hez. Mit ajánlotok? (lehetőleg többet)

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit szánsz rá. én mondjuk a fendereket kedvelem, szóval abból ajánlom akkor nyilván a jazzbass.t nemtudom van e pénzed fenderre, pláne, amcsira, de egy jobb darab (indonéz használt, nem a mostani gagyi kínai) is szépen szól.
2012. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki jazz-t tud játszani és zenész, az nem kérdez ilyet, úgyhogy egy gyakorló/kezdő modell tökéletes lesz neked.
2012. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

10 éve zenèlek

5 hangszeren jàtszok ès 1 ève jàtszok basszusgitàron együttesben

szal tippeket kértem nem kioktatást

nem jó nekem a gyakorlò/kezdô modell de a fender nagyon dràga


kezdö zenész nem ad ilyen meggondolatlan vàlaszt mint te!

2012. márc. 1. 06:43
 4/9 anonim válasza:
huhú jól kiosztotta nekem is sokfajta gitár tetszik de mindeggyik túl drága szerintem válaszd azt amire gondolsz ne ezektől a parasztoktól kérdezd a te döntésed
2012. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a megértést:)

hàt. nincs tùl sok pènzem rà...

mellesleg nem vagyok jazz zenész, mégcsak most kòstolok bele:)

eddig rockot jàtszottunk de szìvesen vàgok bele a jazz tanulàsba de nem elõször fogok bassz gitàrt szal hosszútàvra terezve valami minõségi, stìlusos cucc kellene:)

2012. márc. 1. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, igazad van meggondolatlan volt a válasz. (Pár hónapos kezdők, egyből jazz-t játszanának, de hangszer terén semmi tapasztalatuk sincs, de egyből zenésznek, művésznek tartják magukat. Pár kivételtől, ezek szerint tőled is eltekintve. Ezen ki tudok égni.) Ha azt, hogy 10éve zenélsz több hangszeren , leírod a kérdésben, akkor nekem teljesen másként jön le a dolog. (Nem vitaindítókén szántam, csak nekem ez jött le.) Én is kb. 6-7 éve zenélek, igaz csak két hangszeren.

Nos, a kérdésre visszatérve, én ezt ajánlanám:

[link] nekem ilyen volt feketében. Tőlük vettem, nagyon korrektek. Elég sok műfajban tudod használni. Dinamikus, ultra kényelmes. A demók az oldalon 95% -ban megegyeznek a valósággal.


Itt az 5 húros verzió:

[link]


Bár én műfajtól függetlenül a 4 húrost preferálom. Ilyen téren konzervatív vagyok. De szerintem ezek stílusosak is, és a legjobbak az árukban. Most nagyon felkapottak a Cortok, de én biztos nem venném a kezembe. (Még mindig konzervatív vagyok)

2012. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon az ötleteket :)

nagyon tetszenek ezek a gitárok :)

ha még valami kérdésem lesz akkor hozzátok fordulok majd, remélem nem gond :)

2012. márc. 5. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem szól, csak nyugodtan. :) akár pm-be is. Remélem megérted a kis kirohanásomat. :)
2012. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, persze megértem :)

semmi gond :)

2012. márc. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!