Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudnátok nekem írni pár...

Ginuwine kérdése:

Le tudnátok nekem írni pár cigány zenének az akkord menetét? Pl. : "Xy" cimű zene: Amol, Dmol, Gmol, Cmol, vissza Amol. Várom a segítségeteket! Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gitározni tanulok....
2012. márc. 30. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
De most konkrétan melyik dalról van szó? Ahány dal, annyi féle akkordmenet.
2012. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ternipe Numa tusa,Ternipe O barvalo shavo,Kis Grofó Kamesz te garuvesz... vagy bármilyen Ternipe... csak NEM az az Üvöltős Zene.. pl. Pere,Andris,Grofó.....
2012. márc. 30. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha belinkelnéd a konkrét dalokat, mert ebben a stílusban annyira nem vagyok otthon.
2012. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
és a "dikkmán nem gyütt meg a segíly" vagy a "van egy jó szál cigid tezsvírem" c. számok akkordját le írná nekem valaki?
2012. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
C mol, adur és vissza anyádba dur... utána ismétlés és két sort kihagysz és kezded elölről...
2012. ápr. 6. 11:50
 8/8 anonim válasza:

Szia!

töltsd le a music mentor nevű progit,be húzod a dalt és ki elemzi az összes akkordot nagyon egyszerű és hasznos program. A google-n meg találod.

Egyébként íme egy akkord menet ezzel a világ dalainak kilencven százalékat el játszod.:

Am Dm G C F E A ez egy moll akkord menet,ezt tudod traszponálni is ha akarod.

2013. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!