Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dalszövegírás, másnak is...

Dalszövegírás, másnak is felmerült már ez a probléma?

Figyelt kérdés

Mostanában saját számok írásával próbálkozom gitáron. Általában jön valami ihlet, ez ki is tart 2-4 sorig, aztán jön egy kis probléma: a gondolataim továbbra is ömlenek, azonban egy nagy összevisszaság lesz az egészből, szerencsésebb esetben csak kissé tér el a szöveg a kezdeti mondandótól, néha teljesen más irányba kanyarodik.


Persze magamra tudnám erőszakolni, hogy jó, márpedig akkor az a másik 2-3 verse is erről fog szólni, de az nem természetesen fakadna belőlem, így meg nagy katyvasz az egész, még számomra is értelmezhetetlen néha. Tudom, hogy a történelem során sok zenész küzdött ezzel a "problémával", engem az érdekel, hogy ez leküzdhető-e, vagy teljesen átlagos?


2012. ápr. 15. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy egy nagyon picit kanyarodok a témától. Bár nálam ez ritkán van.
2012. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!