Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol kell zenei alapokat...

Hol kell zenei alapokat készíteni vagy letölteni?

Figyelt kérdés
Írtam már szöveg(eket) meg minden, már csak a zenét kell felvennem, de nem tudom milyen alapot tegyek... Mert azt se tudom hol kell, meg hogyan! Valaki help!
2012. ápr. 30. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha youtube-on fent vagy,ott lehet csinálni zenét hozzá vagy hangszerrel.

De ha Youtube-on csinálod ott feltétlenül fel kell venned.

Ha profi vagy ebben akkor nem lesz olyan nehéz.

Sokféle stílus van ott.

2012. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az itt a baj, hogy nem vagyok fent youtubeon. Fent voltam régebben, és nézegettem is hol kell, de nem találtam. Esetleg valami program nincs?
2012. ápr. 30. 15:05
 3/9 gepzene ***** válasza:
Szerencséd van, lehet, hogy csinálok neked ingyen. Küldd el datahu-n az éneket, és megmondom, hogy rákattantam-e, aztán napok kérdése, meg némi egyeztetésé, hogy milyen is legyen stb.
2012. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most akkor mit is szeretnél, szöveget megzenésíteni?, elkészült számot felvenni stúdióban? vagy már megvan a felvétel és közzé akarod tenni?
2012. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szöveg is van, de még írok majd. Szóval... Most azt szeretném, hogy legyen valami zenealap és felvenni a számot stúdióban vagy mikrofonon. De telefonnal is felvehetném, (de) az nem jó hangminőség miatt (szerintem). Az lenne most a következő lépésem, hogy meglegyen egy szám... Aztán majd minden kialakul és repper szeretnék lenni...
2012. máj. 1. 18:57
 6/9 gepzene ***** válasza:
Ú, akkor ha jól tolod, lehet hogy eléggé tartós fúzió lesz!
2012. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értsem?
2012. máj. 1. 19:05
 8/9 gepzene ***** válasza:
A rap nagy szívem csücske :)
2012. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!