Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez a számhoz van dalszöveg?...

Ehhez a számhoz van dalszöveg? (Death Metal, linklent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FGHyT8ZbHfs

nem találtam sehol :(

értem nagyjából,hogy miről szól,de azért el is szeretném olvasni.



2012. máj. 13. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
ha nincs,akkor valaki le tudná írni nekem?köszi.
2012. máj. 13. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szám mellett Show lyrics-re rányomsz, és látod a dalszöveget


The heat, the Fire - everything will turn to dust. The blast, the wave - then everything will burst. Eradication of a nation - high rate killing by command. Radiation, contamination left will be only wasted land.


Nuclear Conquering... all nation dies ...millions eradicated..who will make the next strike?

Nuclear Conquering... all nation dies ...millions eradicated..is that the last fight?


Feel the fire - flames are burning high mushroom clouds - rising to the sky. Destruction tribe - satisdied the nuclear strike - millions will die


Nuclear Conquering..


Nuclear Conquering - the genocide. Contaminated Land - no one will survive


Violence seeds violence - the strike back selve made armageddon - mankinds last act


Mushroom clouds rising to the sky. Mushroom clouds flames are rising high. Mushroom clouds rising to the sky. Mushroom clouds and we will all die

2012. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!azt hittem mondjuk,hogy a google automatikusan kiadja a metal-arvchivot is,ha van ott dalszöveg,azért nem is néztem meg.
2012. máj. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!