Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt szeretném tőletek megkérde...

Dzsingiskan kérdése:

Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy szerintetek melyik énekesnek van jobb hangja és nagyobb hírneve és rajongó tábora Caramelnek vagy Rúzsa Magdinak? Köszönöm előre a válaszokat.

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Rúzsa Magdinak...Caramel volt pl Helsinkibe az Eurovizion képviselte a magyarokat? megnyerte egész európa szavazásával a legjobb dalszerző díját? Volt önálló estje? Rúzsa Magdi nem tűnik el soha mindig hoz valami újat...caramelnek ellentétbe vannak hullámvölgyei és csak 1 stílusba nyomja egyhangú...Magdinak jöhet bármilyen stílus ő oda teszi...
2012. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Rúzsa Magdi
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Caramelnek:) Többet megy a rádióban, mert van aki Magdi hangját szerintem nem nagyon bírja:S :) Én mindkettejüktől szoktam zenét hallgatni:D

pl Caramel - Szeretlek (ebből azt hiszem, az akusztikusat) , Magdi - Eltévedt idegen:)

2012. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Magdinak.

Több mindent ért el és több a fellépése, a fellépéseken nagyobb a tömeg is (voltam mind2 koncertjén és Magdi nagyobb hangulatot csinált) Caramell is jó, de nekem már unalmas...nem az számít h kinek megy több dala a rádióban...Caramell szerintem jobb zeneszerző (lélekdonor) de Magdi tehetsége határtalan (Beteg a világ, Most élsz, AC/DC, Gabriel, Csak a bolond remél)

2012. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem ez nem kérdés :) . RÚZSA MAGDI FOREVEEEEERRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Magdaléna Rúzsa :) ! és nem csak Caramell Vs Magdi hanem a világ összes énekese vs magdi...magdi a nyerő :) !!!!!!
2012. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Caramelnek több számát játssza a rádió, fiatalok körében én sokkal többet hallok Caramelről, másrészt pedig ő lesz a The Voice zsűrije, szerintem nem kéne ennyire lebecsülni őt.. Magdi jó, de hol lesz 2-3 év múlva? Stílus kérdése is a dolog.
2012. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Magdi már 6 éve folyamatosan a csúcson van...és nem a média szerepléséért szeretjük...sőt! Az hogy többet játszák a rádióban az nem jelent semmit...a koncerten való tömeg a lényeg és az eladott Cd mennyiség :) ... az hogy a Magdi nem a TV2nek meg az RTL Klubbnak nyal hanem mínőségibb csatornákon szerepel (Duna TV, M1, M2) az külön köszönet :) és nem azt jelenti, hogy eltűnt! Majd ha Caramell kijut az Eurovisioba és minimum 9. lesz akkor majd beszélünk :) (vagy ha lesz önálló estje stb) ...Örülj neki, hogy hírnevet szerzett az országnak! Magdi nem zsűri...Magdi énekel és előad...nem lejárt sztárocska aki ha már nem tud újat kitalálni akkor zsűrinek megy.
2012. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyikük hangja sem tetszik igazán, de nem vonom kétségbe az énektudásukat. És nem is szimpik. Szerintem egyikük sem ér fel az egykor a Ki mit tud vetélkedőkön felfedezett énekesekkel. Magdi jobb, egyedibb dalai vannak, Caramel meg unalmas, közhelyes és utálom a hajlítgatásait, túlzásba viszi az elnyújtásokat. Magdiban meg a rikácsolást utálom, nekem néha sérti a fülem a hangja.
2012. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
CARAMEL FOREVEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!