Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem furcsa h justin...

Csak nekem furcsa h justin bieber a youtube 100as listáján szerepel?

Figyelt kérdés

és emellett majdnem 800milliós(!!!) nézettsége van?

kicsit bosszanto, hogy egy 0 hanggal rendelkező mutálo b*zinak ekkora hírneve legyen...

kissé szégyen, hogy a nép ezt kajálja.

elnézést ha kissé vulgárisan fogalmaztam, de nagyon felb*szott ez az egész, tudom, hogy nem ujdonság ennek a b*zinak a hírneve, de akkor is...



2012. jún. 30. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez van. Beteg egy világ ez, de örüljünk annak, hogy mi nem vagyunk ilyenek.
2012. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Smartguy86 ***** válasza:
92%
Amennyiben a nézettség számít, nem furcsa, hiszen sokan látták. A negatív hírnév is hírnév. Amúgy csak tart valahova a kis p*csös, mert már a rádióban néha az ő számait kérik a betelefonálók...
2012. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

ezvan ezt kajálják az emberek.......

nincs mit tenni rádióba kérik ezt lehet.. mikor én kértem egy Rise Against számot lese sz... ták.. ezeket meg egyből beszedik..

egyébként ez a takony... inkább hirhetnek mondanám.. nem híresnek

2012. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Majd jön mindjárt a "csak irigykedtek, mert ő milyen sokra vitte" duma. Figyeld meg. :D
2012. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Most hogy írtad, nem fog :D
2012. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
igen írigyvagyok:|me engem nem néz a fél világ homonak:'( és nincs olyan sz@r hangom :''''''(((
2012. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rajcziz ***** válasza:
54%
Engem megnyugtat, mert ez is bizonyítja, hogy az embereknek meg kell nézni a klipet az interneten, ha meg akarják hallgatni a dalt, mert a gépükben nincs benne.
2012. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 chrishu ***** válasza:

Meg kell élnie a médiának valamiből...

http://www.youtube.com/watch?v=oQlMVIrD49A

2012. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak neked furcsa. Én úgy vélem ez egy kurv@ összeseküvés. Mert ki a franc kérte, hogy ezt dobja be rögtön, amikor felmegyek a youtube-ra? Flour tomit se azért nézték meg sokan mert nagyon szerették, hanem mert ezt dobta be nekik azonnal a youtube és még ha nem is mindenki sokan rákattintottak. Az meg, hogy tízmillióan letöltötték nem hiszem el - annyian nem is laknak szép hazánkban. Ugyanez megy nagyban azzal a Jb-vel, érdekes hogy az ilyen kérdésnél mindig kevesen álnak Jb mellett. Hogy a mocsok rádió ezeket nyomatja az meg legyen az ő bajuk. De hogy világos legyen senki ne ringassa magát abba a tévhitbe, hogy az emberek határozzák meg a játszott számok stílusát, hanem fordítva.
2012. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy számát sem tudnám felidézni, de engem abszolút nem foglalkoztat. Michel Teló viszont idegesít. A munkahelyemen már úgy próbálom időzíteni a WC-re menést, hogy ha megszólal, megyek.


39F

2012. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!