Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan is történt Tupac Amaru...

Hogyan is történt Tupac Amaru Shakur halála? Egyáltalán megtörtént?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem gyalázást szeretnék, csak kicsit belemerülni és kivesézni ezt a "2pac halála" témát...

Rengeteg teória van, hogy pontosan mi is történt azon a bizonyos szeptemberi napon...

Akit egy kicsit is érdekelt ez a dolog, az már látta a "2pac 24 órája" című filmet", ami a rapper életét


bemutatja nagy vonalakban.Emellett tudjuk, hogy ő akkora embernek számított a maga idejében, hogy minden


rezdülése, mozgása, pillanata videóra volt véve...Na, most nekem ne akarja bemesélni senki, hogy mindenki


belenyugszik abba, hogy meghal, hogy az akkori rendőrség olyan visszamaradott lett volna, hogy ne tudja volna


kinyomozni ennyi információból a gyilkost(Gondolok itt a fehér Cadillacra, a kocsiból kilövő ember homlokára,


szemére...)Nem igaz, hogy ennyi információból senki nem tudott semmi kézenfogható magyarázatot találni, az


araszoló kocsikonvoj egyik tagja sem ment a Cadillac után...

Mi a véleményetek erről?Kicsit utána próbáltam menni ennek a dolognak...

Egyes teória szerint Notorious BIG ölette meg Tupacet egy bérgyilkossal, és ugyanez az ember végzett vele 7


hónappal később, mert nem fizette ki azt a pénzt, amit Tupac megöléséért ígért...

Belevonták már itt Orlando Anderson-t,P. Diddyt, Eddie Murphyt is, hogy köze volt a dolgokhoz, de ezeket


amatőr emberek írták, nem merültem bele...

Olvastam olyat is -ami engem sem hagyott szó nélkül- hogy ez a sok teória,elmélet mind csak a médiában való szereplési vágynak köszönhető...


Néhány forrás:


[link]

Ezt mindenképp nézzétek meg, saját írása a srácnak, nézzétek meg az interjút, és legutolsót főleg, és kérem a véleményeteket erről az egészről!


[link]

És mi a véleményetek erről, hogy 2014-ben visszatér?


Tupac feltámadása c. film magyar felirattal:

[link]


Egy angolszöveges videó, nekem nem mondd semmit sajnos:

http://www.youtube.com/watch?v=rBW4i2LrLeU



Szeretném, ha mindenki kifejtené a véleményét, és nem párszavas válaszokat várok...Béke!


2012. júl. 9. 20:17
1 2
 11/19 lilbig válasza:

nézzétek meg az utolso 24 orajat es tisztan lathatni hogy nem bigi oltemeg! de ez nem azt jelenti hogy nem is olette meg .

ha a (utolso 24/5-ik reszben pontosan 03:56 ) tisztan lehet latni a rendszamot az lehetetlen hogy nem birtak nyomonkovetni . pac tutira el!! egy kepen lehet latni ahogy tupak fekszik holtan felmesztelen de a jobb igy elhitte mindenki hogy elhunyt de sokan nem vettek eszre azt hogy az ottani kepen a jobb karjan nincs tetovalas mikozben tupek egesz felsotestet joforman tetko boritootta .

egy a lenyeg en szerintem el !!! "THUG Life"

2015. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy él. Meg volt rendezve a halála, ezt egy rakás utalás a dalaiban, és a barátai is alátámasztják.

Megrendezte a halálát, mivel nagy port vert fel minden szövege, és tudta hogy megakarják majd öletni.

https://www.youtube.com/watch?v=Vjs8lT7ixu4

https://www.youtube.com/watch?v=qquyK9VeEgQ

https://www.youtube.com/watch?v=I08HAU3Fl1Q

2015. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

2015 ös film alátámasztja a tényeket. Nézd meg a címe az,hogy Murder Rap inside the Boggie and Tupac Murdeers.

Tupac halott, buta aki mást mond, itt egy kép a felboncolt hullájáról. [link] [link]

A gyilkosai : Keefy D, aki nem mástól kapott megbízást mint Puff Daddytől.. 1 millió dollárért. Keefy D és 3 másik haverja (Terrence Brown,Deandre Smith és Orlando Anderson- akivel a lövöldözés előtt Tupac összeverekedett) kocsival odahajtottak Tupac és Suga Knight Bmwje mellé és szarrálőtték Tupaceket, Suga életben maradt és megölette BIG-t. Keefy D vallott "puffy"ra.. NAgyon érdekes a film nézzétek meg.

2016. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
2016. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Annyira vakok vagytok. Az illuminati ölte meg pont azért amiért próbálta elmondani az embereknek az igazságot és tudta is hogy ezért el lesz hallgattatva ezért mondta ő is hogy meg fog halni meg hogy vissza tér.. keressetek nyugadtan utána ennek az "illuminati"-nak és ebredjetek fel.. nagyon sokan fizettek az életükkel csak mert tudtak valamit amit nem akarják hogy tudjunk
2016. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 50C-Balint válasza:
2Pac akkor jön vissza ha az egész rap dolog kezd eltűnni és ő majd megmenti :) :D de ez csak egy hülye fejtevés :/
2016. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 50C-Balint válasza:
bocsesz "Feltevés" akart lenni :) :D
2016. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nem Biggie ölette meg, magasabb, politikusi körökre gyanakszom.
2016. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szegény Biggienek viszont azért kellett meghalnia mert néhányan feltételezték, hogy köze volt 2pac megöléséhez.
2016. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!