Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » AZ Oasis híres nótájának a...

AZ Oasis híres nótájának a Wonderwallnak a címét hogyan fordítanátok, milyen jelentést adnátok neki, mire utal, ez egy létező kifejezés?

Figyelt kérdés
A Csodafal és egyéb ökörségek nem számítanak megoldásnak.
2012. júl. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A wonderwall egy angol szleng. Ha tudsz angolul, itt a megfejtés:

[link]

Ha nem tudsz angolul, lefordíthatom, de most nincs sok energiám. Értelemszerűen nem a fikázódós megoldások az igaziak.

2012. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ja, bocs, lemaradt a magyar kifejezésre a tipp. Az Oasisben a 2. megfejtés lesz az érvényes, szóval mondjuk "lelki társ", de az nem elég erős, "aki a legközelebb áll hozzám", de ez meg hosszú... Várjávárjávárjá... megvan. "Életem értelme." Nem, ez meg túl erős... Talán "A másik felem."
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én lelki támasznak fordítanám,de lehet hogy az előző válaszadó lesz a nyerő.
2012. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a wonderwall szerintem gyönyörűt jelent szoval én ugy fordítanám ... gyönyörűm vagyis et tűnik logikusnak
2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!