Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretted Amy Winehouse-t és...

Szeretted Amy Winehouse-t és a zenéjét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
14 éves vagyok és én csak halála után ismertem fel mekkora zenei tehetség volt. Karrierje elején elég pici voltam, így lemaradtam a "vidámabb" korszakáról. Aztán csúszott lefelé és utána találkoztam a nevével. Akkoriban, míg élt mindenki a drogos ügyeivel foglalkozott. Kedvenc számaim tőle : Stronger Than Me, October Song, Back To Black, You Know I'm No Good, Me & Mr Jones. R.I.P.
2012. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ú, én egy számot nem tudnék mondani ami nem tetszik. a remixek nem tetszenek amik a frank deluxe-on vannak, de hát azokat csak úgy rárakták.:))
2012. júl. 31. 11:42
 3/15 anonim válasza:
én mostanában kezdtem el Amy-t hallgatni,kb féléve szinte egyáltalán nem hallgattam,csak 1 számát a Rehab-ot.De a múltkor az egyik ismerősöm átküldte a black to black-et azóta folyton ezt hallgatom.A temetésemen ezt fogom kérni,hogy erre temessenek.
2012. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 jamesandjames ***** válasza:
Halála előtt is nagyon szerettem, de azt hiszem egy olyan fél éve szerettem meg igazán, mostanság egyre többet hallgatom a számait is:)
2013. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, de nyugodjon békében :(
2013. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Márhogy őt nem ismertem, zenéje nem tetszett:S
2013. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon R.I.P.
2013. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,végre valakik akik ezen az oldalon szereti Amy-t.Én ha ilyen kérdést írtam ki rengeteg rossz,buta komment érkezett.

Első válaszoló:ahogy olvastam,amit írtál magamra ismertem.Én ugyanígy vagyok vele,bár 15 vagyok :)Én is halála óta ismertem meg,imádtam és még mai napig szeretem,bár ma már nem hallgatom mindennap,de azért örök kedvencem marad.

2013. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
velem is az van,mint az utolsó válaszoló esetében :)
2013. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!