Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rá lehet e kötni a számítógépe...

Rá lehet e kötni a számítógépemre a Dimarson DMR 300 as házimozimat erősítőként?

Figyelt kérdés

Már összekötöttem az összes hangfalat meg minden de sehogyse akar szólni van hozzá egy olyan kábelem aminek egyik vége jack a másik pedig jó a házimoziba

a gond hogy nem tudom átállítani aux-ra hogy hangot is adjon ki..

át lehet egyáltalán állítani?



2012. aug. 1. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az LG házimozi van rákötve a gépre, ugyan ezzel a módszerrel. Nekem működik. Auxra van állítva. A lejátszóba két kábel van bedugva nálam egy fekete és egy piros. Az ' Aux in' portba. A kábel másik vége Jack dugó, ami természetesen a számítógép hangszóró portjába van bedugva.

Ha nem működik akkor szerintem, csak valami beállítás lehet a gubanc, mert nagyon mást nem lehet máshogy csinálni.

Remélem sikerül megoldanod.

2012. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!