Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Jonas Brothers, és a Tokio...

A Jonas Brothers, és a Tokio Hotel együtt fog turnézni Európában, merre fognak menni?

Figyelt kérdés
A májusi BRAVOban olvastam, hogy együtt fognak Európába turnára indulni, de nem tudom merre fognak fellépni.
2008. máj. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát bocsi, de remélem nem fognak... Meg amúgy is! A BRAVO elég sokszor kamuzik, és még így is finoman fogalmaztam... Ha vannak régebbi újságjaid, akkor simán rájöhetsz miért... Jah és myvipen beszéltünk erről, idézek is az egyik lánytól:


"am meg a fijúk tényleg voltak a német bravóba csetelni...:D és megkérdezzték Joe-t h szereri e TH-t és azt mondta rá h iegn kedveli öket... de nem azt mondta h IMÁDjuk őket!!! meg az is igaz h at is mondta h várja h találkozzhason velük.. de am az interjú is amit betettek simán lejönn h enm is a fiúk nyilatkozata:SSS"


Szóval véleményem szerint ez is ugyanolyan kamu, mint jó pár másik hír... Nah, de majd pár hét múlva ez is kiderül...

2008. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség,a Jonas Brothers nem süllyed ilyen mélyre.
2008. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
A JB ugyanolyan SZAR mint a TH :D
2009. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Bár már leírtam sok hülyének: NEM EZ VOLT A KÉRDÉS HOGY REMÉLED-E FOGNAK-E TURNÉZNI. Hanem az hogy merre mennek,ha tudod leírod ha nem kussolsz,ennyi!
2009. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal közlöm, gy rosszul értesültél. Nem fognak együtt turnézni. Ezt csak egy idióta fan találta ki. Jómagam TH fan vagyok, igaz nem szeretem a Jonas Brothers t. :( De remélem te szereted a TH t! És a sok idióta meg kussoljon, ha nem tud válasz.

Köszönöm. Szia. ;D

2009. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem a Tokio Hotelt :D
2009. júl. 23. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Úr Isten nahogymár az a szar JB együtt turnézzon a világ legjobb zenekarjával!!!!

Biztos h nem együtt fognak menni...

2010. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek az előző hozzá szólóval.Szerencsére azóta már rég kiderült,hogy kamu :DD
2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!