Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2pac (Tupac Shakur) még él?

2pac (Tupac Shakur) még él?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem él, bár jó lenne ha élne.Már annyi feltételezést és elméletet hallottam az ügy felől,hogy kicsit összezavarodtam. Azt ugye mindenki tudja, hogy Tupac-ot 1996. szeptember 7-én lőtték meg Las Vegasban és szemptember 13-én meghalt. Azt is hallottam,hogy Orlando Anderson volt a gyilkos, mivel a Tyson-Seldon meccs után volt egy kis bunyó a kaszinóban. Aztán jött az,hogy Notorious B.I.G ölette meg Tupac-ot és pénzt ajánlott fel érte. Sőt, még olyat is hallottam,hogy Suge Knight keze is benne volt a gyilkosságban,bár ezt kétlem, habár nem értettem,hogy a lövések után miért hajtott tovább a kocsival. Ez is egy rejtély. Egy interjúban Suge azt nyilatkozta,hogy Pac nem halt meg, mivel nem látta senki meghalni. Továbbá olyan hírek terjengnek róla, még így 16 év után is,hogy egy szigeten van sok jó nő társaságában és javában éli az életét. Nos, én ezt egy hatalmas badarságnak gondolom, azzal egyetemben,hogy nem Tupac-ot hamvasztották el, hanem egy teljesen másik embert, aki szintén lövés áldozata lett. Suge Knight zzerint 2pac él valahol, valahol máshol. Én mondjuk meg vagyok győződve arról,hogy Tupac nem élte túl a lövéseket, bár a lelkem mélyén mégis hiszek benne,hogy egyszer visszatér. Olyanokat is olvastam,hogy előre megénekelte a halálát a klipjeiben, itt gondolok az All Eyez On Me-re. Sőt, már olyan is a fülembe jutott,hogy a Hit Em Up c. száma is közbejátszott a halálában, sőt az egyik klipjében (már a halála után) olyan cipő van rajta, ami a halála után csak pár hónap után jelent meg és,hogy a 9/11-ről is rappelt, miközben ő 96-ban halt meg. Ezek elég érdekes dolgok, bár nem tudom,hogy igazak-e. Nekem csak egy dolog furcsa. A halála után több albuma jelent meg,mint éltében. De lehet,hogy még azelőtt felvették a dalokat és "elraktározták" későbbre.

Továbbá nagyon böki a csőrömet, ez a 7 nap teória, amiben sokszor kijön a 7-es szám. Ha ez igaz lenne, akkor már 2007-ben visszatért volna, bár már 2014-re tették át a "nagy visszatérést"

Nem szeretnék semmilyen sebet feltépni, csupán szimpla kíváncsiság hajt. Szerintem Tupac Amaru Shakur 96 szeptember 13-én életét vesztette, de ez csak az én véleményem. Hogy ki mit gondol, vagy hogy ki hisz a visszatérésben, az az ő dolga.

Szerintem Tupac nem halt meg...ő addig élni fog, míg beszélünk róla és őrizzük őt az emlékezetünkben.


Én egy 16 éves lány vagyok, sajnos akkor még nem éltem, mikor már Tupac meghalt, de attól még szeretem és tisztelem őt. Az internet és könyvek segítségével ismerhettem meg őt igazán. Nagyon sajnálom,hogy akkor még nem éltem...

Ne értsetek félre, de szívesebben hallgatom a Keep Ya Head Up-ot, mint a nyálas, langyi Dzsásztin Bíbör Baby-zését...



#2Pac #teória #tupac amaru shakur. halála #még él
2012. szept. 14. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy meghalt.Elég rejtélyes körülmények között (halt) meg.Nézelődj Youtube-on,rengeteg videó van róla, majd eldöntöd, hogy tényleg meghalt-e.
2012. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy halála előtt egy független politikai pártot akart létrehozni és ez nem tetszett a kormánynak,nagy rá az esély, hogy ők ölték meg,de olyat is olvastam, hogy megrendezte a halálát és elment Kubába.9/11-ről meg azért beszélt mert azt a kormány előre megrendezte,na meg emberbe ültethető microchipekről is beszélt, ami akkor még szinte elképzelhetetlen volt,na de kezdek elmenni 'összeesküvés elméletbe'.A teljes igazságot mi nem tudhatjuk, én is csak egy kis részét tudom:)
2012. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Végül is az egész sztori nagyon zavaros. Lil' Kim, P. Diddy, Jay-z és sokan mások is Tupac ellen voltak. ( http://www.youtube.com/watch?v=0luU6oHnG3Y ) Persze, teljesen egyértelmű,hogy miért. Irigykedtek rá. Akkoriban (olvastam),hogy Tupac-nak nagyon jól ment és nagyon híres volt. Rengetek embernek volt érdekében eltávolítani Őt...sajnos...

[link] --> ezen az oldalon a teória résznél olvastam néhány érdekes dolgot! Nézzétek meg!

http://www.youtube.com/watch?v=JpUkaJxNEX0 -ha van időtök, ezt is nézzétek meg! Megéri! Sok mindent elárul a videó.

2012. szept. 14. 20:02
 4/23 A kérdező kommentje:
tupac.blog.hu --> EZT NÉZZÉTEK MEG! Ez mindent megmagyaráz!
2012. szept. 14. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok:)

Nézz utána a 'Killuminati'-nak,talán közelebb jutsz az igazsághoz:)

2012. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=shp5uwuw6yQ&feature=related ez sok mindent megmagyaráz! Ez a legértelmesebb videó amit láttam.
2012. szept. 16. 19:38
 7/23 anonim válasza:
100%
van 1 olyan érzésem h kamu volt az egész, és él.. egyre biztosabb vagyok benne, de nem tudom miért..
2012. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért én is azt érzem, hogy él.Ha tényleg visszajön 2014-ben, nem egyedül fog, hanem pár száz dal társaságában:)
2012. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Engem is érdekel ez a téma..

Szerintem és még mindig reppel halgasd meg Black Haze számait fullra oylan hangja van mint Tupacnak

15/f

2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Bigidy válasza:
Érdekes dolgok ezek...talán idén visszatér...
2014. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!