Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért utálják sokan justin...

Mért utálják sokan justin biebert?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert, ha sok hülye is van, sokan vannak, akiknek van egy csöppnyi eszük.
2012. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért nem hallgattok minőségi zenét? jó, nem azt mondtam, hogy gagyi meg szar meg ilyenek.

de tudod az igazi zene 50 év után is igazi marad...

2012. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mert egy hulladék KOPOTT ÁLLÚ FA*SZ.
2012. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ja értem!


azért valljuk be jó csaj :)

2012. okt. 27. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:

jócsaj amúgy...

b@szám...

a falhoz.

hát am akinek van zenei ízlése egy kicsi is ilyet nem hallgat.

2013. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert se hangja se tehetsége se semmije csak egy csomó jó menendzser akik segítenek neki a zeneiparban maradni és gennyesre keresik magukat a sz@rral.A zene nem Justinnál hanem olyanoknál kezdődik (véleményem szerit) Jim Morrison,Alice Cooper.Ezek tényleg zenészek és képesek voltak maradandót allkotni amiről emlékezni fognak rályuk.Jim Morrison már mikor meghalt ha jól tudom 79.ben és mindig imádják azt a zenét amit ő csinállt.Ha Justinka meghal akkor 3 év múlva rá 1-2 rajongója fog emlékezni de ők is úgy hogy ránéznek egy poszterre.Szóval én ezért utálom mert egy gané.Ezek is jók mint a Kiss,Nirvana,Led Zeppelin meg az ilyenek.Akikre emlékeznek és nem egynyári slágereket írtak.Ezért.
2013. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
mert féltékenyek....
2016. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szal szerinted az utálják nem olyan fontos a mondatba?


Miért sokan justin biebert? ? :D


Amugy ha valaki utak valakit mint en peldaul pap dorcit nem biztis higy féltékemy vagyok rá!!!!!mer ti jibban ismeritek másokat mint saját maguk,szal az egész világ szinte féltékeny!!!!huha....


Bocs


En azert utalom mert nem szimpi es masok is utaljak es nem nem szimpi egyszeruen nem


Momdjuk az egyk dalát szeretem SAJNOS de egy ilyem vicc trollfészen is van :D

2020. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!