Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó lenne ez az elektromos...

Jó lenne ez az elektromos gitár kezdő ként (+link pls. :gyorsan)?

Figyelt kérdés

[link]


az 1. hirdetés

2. ábrája

(LGZ SET - Baltimore BK Ár: 31.900 Ft)



2012. dec. 2. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, nem jó. ennél gagyibbat most komolyan nem tudnék mutatni :D


ennyiért vehetnél egy használt squiert, többre mész vele.

2012. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most engem az érdekelne hogy kezdőként gyakorolálsra jó lenne?
2012. dec. 2. 23:21
 3/8 Lacurka válasza:
Kezdőnek nem rossz, de én is inkább a használt squiert ajánlanám. Az elég fasza kis kezdő hangszer. :)
2012. dec. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem jó, én próbáltam ilyet, be sem lehetett hangolni, olyan hamis volt. pedig új húrok voltak, de már oktávnál akkora eltérés volt, hogy egy teljesen kezdőnek is csak kárt csinál.
2012. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen névtelen, soha nem hallott márkás gitárokat el kellene felejteni! Kezdőknek sem jó egy rossz gitár, mert csak elveszi a kedved tőle. Javaslom, hogy a Squierek, és a Cortok között nézz szét!
2012. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kezdő gitáros vagyok és ezen gitározom sztem nagyon jó gitár ha meg kevés pénzed van erősítőt később veszel (mint én) [link] .
2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A squier bullet stratnak is vannak azért hátrányai, másfél évig azt használtam, tudnék róla mesélni... de tényleg még mindig nagyságrendekkel jobb, mint amit linkeltél.
2012. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen gondjaid voltak a Bullet Strat-tal?
2012. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!