Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet a youtubon...

Hogyan lehet a youtubon lyrics videót késziteni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta akarok csinálni én is de nem tudom hogy hogyan kell!

Örülnék ha segitenétek mert akkor megígérem sokat csinálok majd!

Köszi!

itt az email címem erre is küldhettek válaszokat:

petrababa016@freemail.hu


Várom a válaszokat!

Előre is köszi!



2012. dec. 9. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkészíted a gépen a videót, és feltöltöd. A Windows Movie Maker képes arra hogy a betöltött képre és videóra, hangra szöveget írj és azt időzítsd. Betöltöd a videót vagy zenét, meg rá egy képet, utána pedig beírod a szöveg sorait. Ahol a zenében jön a szöveg, oda igazítod be az adott sort, így jön ki a dalszöveg. Elmented videóként, majd feltöltöd.


Viszont: a Youtube nem engedi hogy más műveit felhasználd akár részleteiben, és azt terjeszd. Ha te nem a saját zenédet, hanem másét használod fel és töltöd az oldalra, le fogják tiltani.

2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii :) majd akkor megpróbálom :)
2012. dec. 10. 16:32
 3/6 A kérdező kommentje:
ha megtudom csinálni akkor csinálok neked egy videót!mi a kedvenc számod?
2012. dec. 10. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kihívás kell (vagy már nagyon belejöttél), itt egy nehéz az elnyújtások miatt :D

https://www.youtube.com/watch?v=ytIfSuy_mOA

2012. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És tableten hogyan lehetséges lyrics videót készíteni?????? Légyszi segítsetek.....
2015. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült megtanulnod, hogy hogy kell csinálni? Esetleg ha tudsz, csinálsz nekem egyet? Szeretnék egy dalt, de nincs fent youtube-on lyrics változata és én nem tudom megcsinálni.
2015. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!