Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárokat...

Milyen elektromos gitárokat ajánlanátok kezdő gitárnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most karácsonyra gitárt kapok,szerintetek egy epiphone sg g400 elektromos gitár megfelelne nekem?

ilyen 70.000 -75.000 Ft-ig milyen jó kezdő elektromos gitárokat tudtok mondani?


2012. dec. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, ezért nem tudom megmondani, hogy megfelelne-e neked. Az Epiphone SG-G400 jó gitár, annak aki szereti az sg formát, hangot. Használtam már ilyen gitárt, nekem bejön és szerintem kezdő gitárnak/gitárosnak tökéletes választás. Valószínűleg később is meg fogja állni a helyét (persze nem egy akkora koncerten, mint mondjuk az AC/DC) de ha egy garázszenekarban gondolkodsz, klasszikus rockra, bluesra, pop zenére tökéletes. Egyébként milyen erősítőd van, vagy milyen erősítőt akarsz venni?
2012. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én marshall mg 30cfx kombóba gondolkodok

csak otthonra,kséőbb kitudja mi lesz...

pop-rock számokra...

2012. dec. 11. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Marshall még kisebb fellépésen is megállná a helyét. Én egy kis 20 wattos Orange erősítővel toltam régen (annyira megfogott, hogy azóta is csak Orangeot használok) Na vissza az erősítőre... ha kezdő vagy, szerintem fölösleges ilyet venni, bár te tudod =) de mindenesetre jó döntésnek tartom, mert - mint mondtam - később is meg fogja állni a helyét.

ui.: ha csak otthoni gyakorlásra kell, akkor elég lenne egy 10-20 wattos kombó.. már azzal is fel lehet idegesíteni a szomszédokat még kertes házban is =)

2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm...
2012. dec. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!