Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aerosmith koncert?

Aerosmith koncert?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt '93-ban Magyarországon, esélyes, hogy lesz még? Nagyon jó lenne :D. Talán az új albummal? Ha lesz kb. mikor?

2013. jan. 5. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Istenem mit meg nem adnék érte ha lenne..de komolyan egyik legnagyobb álmom,hogy eljussak egyre *-* Vagy legalább Europában valami közelebbi országban. 16/L
2013. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretném :D ahogy láttam a felvételeket élőben is brutálisan jók :)

Amúgy jó tudni hogy van korombeli aki szereti őket :DD (15/L)

2013. jan. 5. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
de jó te is kb annyi idős vagy mint én totál azt hittem valami idősebb kérdezi :DD tényleg jó tudni hogy van még hozzám hasonló mert nagyon kevés emberrel tudok ilyenekről beszélgetni (a legtöbb ismerősöm nem szereti ezt a féle zenét)de én rajongok értük fantasztikus zenekar:)
2013. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Talán Bécs... Ha egyáltalán igaz az európai turné.

[link]

Én voltam a budapesti, és a 2010-es londoni koncerten, tényleg nagyon jók! :-)

2013. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hálás köszönet az infoért!! :DD Bécs sincs messze innen ahol én lakok szóval ha tényleg lesz akkor áááááááá *-*
2013. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha rajongók vagytok, akkor talán érdekel titeket, h van egy (egyelőre) kis létszámú csoport a Facebook-on, csatlakozzatok, ott sok info van. Aerosmith rajongói Fórum a neve.
2013. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú Bécs nekem elég messze van, de nagyon megérné!:D
2013. jan. 6. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Okéé :) köszi szépen én csatlakozni fogok!:D
2013. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áh dejó lenne

17l

2013. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelem a koncertjeik helyét és dátumát, ha lesz Bécsben vagy Prágában, megyünk? :D 24/f
2015. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!