Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hörgős Metal szövegeket...

A hörgős Metal szövegeket hogy értik meg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem is értik csak tetszik nekik a zene vagy pedig nagyon figyelnek:D
2013. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy szerintem minnél jobban szeret az ember egy zenét annál jobban áll rá a füle. De lehet ez csak az én elméletem:D
2013. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Én a nagyrészét azután értem meg, hogy elolvastam valahol a dalszöveget. Előtte is értek pár szót, de van amit már tényleg nem tudok kivenni, mondjuk banda meg emberfüggő, van, akinek meg így is szépen érthető a hangja.
2013. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én elolvasom a dalszöveget hozzá, mert egyébként nem mindig lehet kivenni, hogy pontosan mi is a szöveg. egy idő után már 'ráállsz', és egyre több mindent értesz, de azért még így is nehéz néha. meg persze nagyban függ az énekes hangjától is, hogy milyen énektechnikát alkalmaz, stb.:)
2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van. Én általában melodic death / black metált hallgatok, és nagyjából mindent értek a dalszövegekből... De valóban sok múlik az énekstíluson is. Meg hát nyelvtudás (külföldi zenekaroknál)...
2013. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elolvassuk a szöveget:)

de pl. children of bodomból eleinte egy kukkot sem értettem (felsőfokon tudok angolul), most már azért ki tudom venni, hogy mit mond. akarom mondani, sikít. igaz, nem hörög...

2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De vannak black-metal zenekarok, akik le sem írtak dalszövegeket, csak a rajongók 1-2 számnak.
2013. febr. 3. 22:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg olyanok is vannak, amihez egyáltalán nincs.
2013. febr. 3. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
annak valószínűleg nincs is szövege, csak elmotyog valamit. mire gondolsz, amúgy? írd meg, keresek szöveget, vagy megpróbálok kihallani valamit:)
2013. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De mindnek van szövege, azt tudom.

Amúgy például : http://www.youtube.com/watch?v=Bhe0PPUFmJk

http://www.youtube.com/watch?v=qXD9AQUtk6w

2013. febr. 5. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!