Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó gitáros vagyok?

Szerintetek jó gitáros vagyok?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem néhány videót, hogy el tudjátok dönteni. 8 éve foglalkozom gitárral olyan mesterek hatására, mint Malmsteen, Mustaine, Steve Vai, Chuck Schuldiner. Íme egyik büszkeségem, kb. hetedszerre estem neki, míg sikerült hibátlanul eljátszanom, de megérte! :)


http://www.youtube.com/watch?v=vWTQQolGhlE&list=UUCYWDFEYNXX..



2013. jan. 29. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Óriási,szerintem még 8 év és stimmelni fog a gitárod.
2013. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
A játék megy, most már "csak" a hallás hiányzik...
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Szegény srác, kapott ezért a videóért eleget, habár nem tudom ő maga mit gondolt valójában...
2013. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem ő tette fel a kérdést. :)
2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

de egyébként többi videói között meg vannak értelmesek is. nekem az jön le, hogy a hülyegyerek azzal kelt feltünést, hogy csinál nagyon rossz videókat is, hogy megnézzék, és akkor megnézzük a "jót" is.

pl itt:

http://www.youtube.com/watch?v=kZWhO8pLTAg&list=UUCYWDFEYNXX..

azért hallatszik, hogy annyira nem hülye. bár igazából ez sem jó, még ha ő csinálta is, akkoris elég középszerű, és unalmas.

2013. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azokat ő csinálta. Másrészt az EDDA és a Bikini esetében, amit játszik, az többé-kevésbé korrekt, viszont a gitár abszolút nincs behangolva.
2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez egy 12 ütemes blues alap, ami arra jó, hogy improvizációt lehet vele gyakorolni.

Persze, hogy unalmas.

És ezt nem ő csinálta, százával lehet ilyet letölteni a netről.

Ő csak felrakott egy sima alapot, mint igazi blues. :D

2013. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem a GYIK-on kéne feltenni amúgy... :)
2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kulturált hangnemben válaszolóknak! Utolsó! Akkor mégis hol? :) A környékemen senki nem gitározik úgy, mint én, felesleges bárkihez is mennem!
2013. jan. 30. 01:30
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez most tuti szivatás. Ez nagyon remélem, hogy szándékosan ilyen rossz. Mert ha nem, akkor komolyan sajnállak.
2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!