Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! (én is az...

Directionerek! (én is az vagyok :') valaki megtudná mondani, hogy melyik az a Louis-os blog, amiben azt hiszem a lányt Anne-nek hívják?

Figyelt kérdés
valami olyasmiről szól, hogy a csaj találkozik a parkban Lou-val és megismerkednek, majd vidámparkba is mennek, meg csókolóznak is. De közben meg Lou-nak ott van Eleanor. nagyon megköszönném. <3 hiszen: 1D szív, 1D lélek, Directioner leszek, amíg élek. <3

2013. febr. 7. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Az a baj, hogy nem tudok/tudunk ilyen kevés információról egy blogot megtalálni. :/ Manapság rengeteg blogot olvastam és sok manapság ezek között a hasonlóság. :/ De különben én is olvastam egy ehhez hasonló blogot, amit leírtál, de abba csaj sportoló volt, és nem nagyon emlékszem vidámparkra :/ de azért ha megtalálom az általad leírt blogot, mindenképp szólok! (Directioner) :DD :))
2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm. :)
2013. febr. 18. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt én is olvastam zseniális volt, a végén eleanor csomószor rajtakapja őket hogy csókolóznak/ölelkeznek és szakít, anne megszökik az esküvőjéről (philip jegyezte el) és louval kezd "új életet" :)
2013. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okéoké. :) de kéne a blogcíme! :D
2013. máj. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!