Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan heteró srác, aki...

Van olyan heteró srác, aki ilyen pop zenéket szokott hallgatni: zséda, unique, x faktor énekesei (pl. wolf kati, Veca), Tóth Gabi?

Figyelt kérdés

Inkább női énekesekre gondolok, de van néhány jó férfi énekes is.

Aztán köztük van még: Mandy Moore, esetleg Lady Gaga, Kovácsovis Fruzsina, Nox. Szóval ilyen "lányos" zenékre gondoltam. Van olyan heteró fiú, aki ilyeneket hallgat?

Csak azért kérdem, mert én ilyeneket hallgatok s fiú vagyok, de nem heteró :D



2013. febr. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

"Csak azért kérdem, mert én ilyeneket hallgatok s fiú vagyok, de nem heteró :D"


Remélem anyukád büszke rád.Igazából nem értem,minek kellett ezt ideírni,úgy gondolod,ez normális?Vagy csak poénnak szántad,mert azt hitted,vicces lesz?


Nem hallgatom egyiket sem ezek közül,ne haragudj,de egyszerűen szúrják a szememet az efféle írások.És undorodom a degeneráltaktól.

2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
talán azért írtam ki, mert kíváncsi vagyok más válaszára. nem? És fogalmam sincs, hogy normális, mármint hogy mennyire hallgatják ezt más srácok, ezért kérdeztem. Bár lehet, hogy ez nemi vonzalomtól független, sőt én úgy gondolom, sokkal több értelme van ezeknek a zenéknek, mint amelyikben csak verik a dobot és a cint, és ordibálnak benne (mer a mostani fiatalság ilyet hallgat). Bár azt is el tudom képzelni, hogy aki játszik valamilyen hangszeren, az vonzódik jobban a pop zenéhez, mert a pop zenében van dallam, van ének szóló, van aláfestő zene, ami szintén hangokból állnak. Amit most hallgat a fiatalság az nem hangokból áll. Persze tudom, a pop-on kívül van más műfaj is, de én erre voltam most kíváncsi.
2013. febr. 14. 21:01
 3/5 yvette24 válasza:
61%
Persze,hogy van!!És ez abszolút nem gáz!!Hidd el!!
2013. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MJ199720 válasza:
100%
nem hinném
2013. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hozzáállás sem jó. Nem tudom Zséda vagy a Unique mitől lenne lányos zene, mert szerintem nem azok. Én pl. utóbbit nagyon szívesen hallgatom, Zsédától a Motelt szeretem nagyon.
2017. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!