Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számról?


2013. márc. 2. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

már bocs de ebben semmilyen zene nincs!Nekem ez kattogós gép..

A szövegeket szoktam csak nézegetni,mert ezt a kattogást nem bírom!

2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg 2013 van és szokj hozzá hogy ez zene,de azért köszi :)
2013. márc. 3. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyenekben nem is a "zene" készítése a nagy dolog mert egy sima zenekészítőben egymás mellé pakolsz egy egy kis csíkot,néha fölé és kész is a "zene".

Ahogy leírtam nem leszarozom,csak nekem ez a fajta stílus semmi,mert simán összedobok egy 3 perces zenét 15 perc alatt.

2013. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látszik hogy semmit nem tudsz az igazi rap-ről ( kérdező ) Ezt nevezed rapnek ? Látszik hogy nem hallottál még igazi rapet. Ne az ilyen fos rapereket ( még anak sem nevezhető ) hallgasd a rap hazája New York nem magyarország. Vannak jó magyar raperek pl Mr.Busta és az RTM Siska + a Barbár fivérek. Ne olyat hallgass aki azt sem tudja mi az a rap ! Igazi rapet akarsz hallgatni ? TESSÉK------> http://www.youtube.com/watch?v=9hZR1Ye6xg0 A legnagyobb raper a világon 2Pac teljes nevén 2Pac Amaru Shakur. Legtöbb dalszövege az erőszakkal teli gyermekkoráról, a gettó nehézségeiről, a rasszizmusról, társadalmi problémákról vagy éppen más rapperekkel való nézeteltéréseiről szól. Ő volt az egyik főszereplője a keleti- és nyugati-parti rapperek között kialakult konfliktusnak, miután összetűzésbe került Notorious B.I.G.-vel és kiadójával, a Bad Boy Recordsal. Halála után nemzetközi mártírrá vált, mint Bob Marley, vagy Che Guevara. Tupacisták mászkálnak Brazília utcáin, emlékművek sora áll Bronxban és Spanyolországban, bandannát viselő fiatal bandák jelentek meg Dél-Afrikában. Shakur nagy tiszteletnek örvend a hip-hop színtéren – a How to Rap című könyvben Bishop Lamont írja, hogy Shakur "uralta az összes elemét" a rappalésnek. Fredro Starr az Onyx együttes egy tagja szerint pedig Shakur volt a "flow mestere". "Mindenki, aki a kilencvenes években nőtt fel, tartozik Tupacnak", írja 50 Cent. "Olyan zenét csinált, amilyet senki előtte. Az About.com szerint Shakur volt a legbefolyásosabb rapper, aki valaha élt.
2013. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz!Sőt.
2013. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

alex, ez elég ironikus volt, mivel te sem tudsz sokat a rapről ha a bustát megemlíted, na de mindegy. 2pac-et hiába isteníted, sok rapper elég könnyen lehagyja, hiába ír befolyásoló szöveget, ha nem túl jó. ez olyan mintha azért lenne jó valaki, mert írna egy ilyen szöveget:

"vigyázzatok az utca veszélyes

nagyon kell vigyázni a világgal" ehhez már csak 5milliós nézettség kell és egy kis hírnév és egyből megvan a "jó zene"? nem így van... inkább hallgasd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=JNvyEZgzeV8

2013. júl. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alex az a baj azzal amit mondtál persze nem tudhattad, én nem hallgatom őket amit kitettem hanem mi vagyunk ők tehát saját gyártmány. :)
2014. febr. 7. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!