Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet Budapesten kottákat...

Hol lehet Budapesten kottákat vásárolni? Esetleg nem ismer valaki használt kottákat áruló boltot, ahol a kottákat olcsóbban adják?

Figyelt kérdés
Főként zongora- és gitárkottákra gondolok. A választ előre is köszönöm! :)

#kottavásárlás
2013. márc. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfaludy utcához közel van egy kúrvanagy kereszteződés. Le lehet menni aluljáróba is. Ott 4-600m-en belül kb hat évvel ezelőtt találtam egy használt könyveket árusító helyet. Ne kérdezd melyik kerület, meg hogy mondjak róla infót mert egyrészt halványak az emlékek, másrészt olyan mesze lakok Pesthez, hogy itt még a 48'as forradalomról susmutólnak az asszonyok. Lényeg hogy ha ráakadnál ott sok kottát vásároltam aznap, mert jó hely. Ha leszel annyira őrült hogy ennyi infóval nekivágsz, és még megvan akkor írnál nekem annyit hogy megvan? Mert akkor leszek annyira őrült hogy elmenjek megint és megkeressem.
2013. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
x
2013. ápr. 4. 22:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem elindulok a kalandok felé! :) Kb. egy hónap múlva járok Pesten, ha megtalálom a nevezetes helyet, máris írok! Szerintem izgalmas lesz.
2013. ápr. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!