Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszett Anouk?...

Aromo#.# kérdése:

Kinek hogy tetszett Anouk? (Nekem ő volt a kedvenc. ) Kinek drukkoltatok?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá, hogy a románoktól egyetlen pontot sem kaptunk?

2013. máj. 19. 03:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
szerintem szánalmas volt hogy gundel ezen felháborodott >.>
2013. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja es tetszett anouk es a görögöknek szurkoltam
2013. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű hangja van. Ez a dala nagyon tetszett (ellentétben a többi munkásságával).

Több országnak is "szurkoltam", leginkább Izlandnak, és Albániának (utóbbi esetben ugyebár kiderült, hogy erre a rockzenére nem volt vevő a közönség).


Az, hogy a románoktól (fogalmazzunk helyesen: erdélyi magyaroktól) nem kaptunk pontot, teljesen rendben van. Ez nem politikai, meg hovatartozási verseny, hanem dalverseny. Ott nem aratott sikert ByeAlex.

2013. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ukránoknak szurkoltam jó volt a dal
2013. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobban Izland illetve Hollandia tetszett, bár Dánia se volt rossz. Nem tudom kinek drukkoltam, főként persze Magyarországnak, bár a dalunkat nem kifejezetten kedvelem. :)
2013. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Dániának drukkoltam, Dánia nyert. Anouk hangja jellegzetes, és nagyon jó, ő is megérdemelte volna a dobogót.

Miért kapjunk pontokat másoktól, ha nekik nem tetszik egy dal? Ha szerintük gáz volt, akkor gáz volt, és nem szavaztak. Ennyi. Nem kell egy sz.r produkcióra nyomni az sms-eket, ha nem tetszik nekik.

2013. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ő volt a kedvencem, és csak 1 helyezéssel lett jobb nálunk, pedig sokkal jobb volt pl a görögöknél..
2013. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Izlandnak és Máltának szurkoltam! Mindkettőben volt lélek, ugyanúgy, ahogy ByeAlex dalában is. A szavazásnál azt figyeltem, hogy akinek a mi dalunk bejött, annak jött be Izland is.

Nekem a görögök egyáltalán nem tetszettek, túl sok volt.

Viszont az örmény rockbanda nem lett volna rossz, csak kicsit hamisan énekelt a dzsungel szemöldökű srác.

2013. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anouk volt a kedvencem, gyönyörű a dal, teljesen odaszögezett a tévé elé. Sokszor meghallgattam azóta is. A szövege elég depis, de a dallammal együtt valami csodálatos.

A nő nem kedvencem amúgy, nem lennénk egy hullámhosszon, de szuper hangja van és szép is.

2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem legjobban a görögök és a moldvai tetszett,de még jó volt szerintem az izlandi és a fehérorosz is.:)
2013. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!