Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a fene bajotok van ByeAlex-...

Mi a fene bajotok van ByeAlex-szel?

Figyelt kérdés
Ő legalább elért valamit.
2013. máj. 19. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

1. Ha valami/valaki híres/felkapott lesz, azt rengetegen fogják utálni.

2. "Ő legalább elért valamit." Ez viszont egy hatalmas hülyeség.

2013. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a tizedik hely az Euróvízión, az szerinted olyan semmiség?
2013. máj. 19. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ja . pláne magyar-tól, úgy , hogy mindenki be van védve , aztán nem is aszerint szavaz a 90%, hogy milyen a zene, hanem mert mindegyik nyalja egymás seggét... Ezért NAGY szó, hogy 10. lett. Aki meg lehurrogja az egy tapló .
2013. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
olyan emberek lovagolnak meg divathullámokat, emelik őket ismerősök a magasba, akik tehetségileg, színvonalilag általában katasztrófálisnak mondhatóak manapság, az igénytelenség dívik a média által nyomott "sztárok" között. egy Tunyogi idézetet adnák itt közre : "Régen még a közönség döntötte el, hogy kik lesznek a sztárok."
2013. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

"tehetségileg, színvonalilag általában katasztrófálisnak mondható"

Nekem csak ennyi bajom van a dalaival, előadásával, úgy mindennel. Nincs hangja sem.

2013. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Na,ma először meghallgattam az ominózus számot,mondom,csak van benne valami,ha jobban szerepelt mint anno Wolf Kati.Hát el vagyok képedve,ezt ma zenének hívják? Ez egy dal? Egy szünidei matiné bábjátékának aláfestő zenéjeként esetleg el tudnám képzelni.Meg az a külső azzal a sapkával..fura szabású gatyával,el vagyok képedve.
2013. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó fogyatékosok vagytok , ide írtok minden lehúzó szöveget a csávókámról, aztán épp emiatt leértékelnek titeket a föld alá xD GG :$
2013. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Vicc.Egy tehetségtelen,szerencsétlen.A Magyarok szégyene.
2013. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ilyen névvel nem mondanék ilyet mint te :P
2013. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ByeAlex szerintem nagyon jó! És nem szép dolognak tartom, hogy a YouTubeon nagyon sok magyar nem szereti a külföldieknek, pedig tetszik.
2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!