Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit ajanlatok gitar ugyben?

Mit ajanlatok gitar ugyben?

Figyelt kérdés
Kezdo gitaros vagyok, es szeretnek venni egy elektromos gitart. En konkretan, a Squier Bullet stratocaster hss-re gondoltam, amelyiken a nagy humbucker, es a ket single coil hangszedo van,mert egyik haveromnak is van, es az oktatom is javasolta, mert megengedheto arkategoriaban van es meg eleget is tud nyujtani. Ti mit tudtok rolla mondani?

2013. máj. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első elektromos gitárom, azzal a különbséggel, hogy nekem mindhárom hangszedő szimpla volt. De mindez nem változtat azon, hogy kezdésre az egyik legjobb választás. Én kb 1-1.5 évig használtam, de nem sok problémám volt vele. Ami engem kicsit zavart, de tényleg csak minimálisan, hogy a fogólap nem annyira szép kidolgozású volt, dehát ennyi pénzért nem várhat túl sokat az ember. Összességében nagyon frankó hangszer, most már érett gitáros fejjel is ezt javaslom kezdésre. Másoktól hallottam, hogy a hangolókulcsok nem mindig tartják rendesen a hangokat, főleg mélyebb (tehát nem standard) hangolás esetén. Nekem ilyen gondom nem volt, bár én csak a hagyományos hangolásban használtam a hangszert.
2013. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt en is olvastam, marmint a hangolokulcsos sztorit, ezt azzal magyaraztak, hogy a Fender ceg a Squiereket, ugy gyartja, hogy probal rajta sporolni, igy peldaul a gyengebben sikerult Fender kulcsokat a Squierek kapjak.
2013. máj. 21. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a gyengébben sikerült kulcsokat kapják. A Squierek jó része Ázsiában készül, egész más alkatrészeket kapnak, mint a Fenderek.

Az elhangolódásnak meg csak az egyik oka lehet a hangolókulcs.

2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnezest, akkor biztos rosszul emlekeztem. Nem akartam senkit felrevezetni.
2013. máj. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!