Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miben rejlik az alternatív...

Miben rejlik az alternatív együttesek sikere, miért szeretitek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a magyarokra: Stereomlik, Kiscsillag, Kispál, 30y, Heaven Street Seven, stb.

2013. máj. 27. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a dalaik szólnak valamiről, olyanok mint a versek és baromi jól zúznak a koncerteken
2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Személyes vélemény jön, pontozni felesleges.


Azért szeretem az ilyesfajta zenéket, mert van mit mellégondolnom. Meglep a szövegeivel. Én nem unom őket. (Ezeket a pop dalokról nem tudom elmondani magamról.) Át tudom érezni. Szeretem a dallamvilágukat. Zenefüggő lettem. Kikapcsol, élvezem a számokat.

(Amúgy nem tudom megállapítani egész pontosan, miért szeretem őket. :D)

Főleg a magyarokat azért szeretem, mert a koncertjeikre is könnyen eljuthatok, ahol tényleg lehet tombolni. (Meg persze azért is, mert ez a nyelv az, amin a legjobban át tudnak jönni a szövegek, közel áll a szívemhez is a magyar nyelv, és a szöveg nagyon fontos egy dalban nekem - így már érthető, miért hallgatok magyar zenét.)


Olyanfajta zenék, amiket nem könnyű megemészteni.Nem biztos, hogy elsőre megtetszik.Érdemes adni nekik egy második esélyt.

(Azért alternatív zenét hallgatni, hogy "menő legyen", csak azért, hogy olyat hallgasson, amit más nem, nem tartom értelmes dolognak. Az alternatív bélyeget úgy tudom, az kapja, aminek kicsi a célközönsége. Ehhez képest úgy látom, hogy a közönség kibővült, és a fiatalok körében egyre népszerűbb ez a fajta zene. Bár lehet, hogy csak azért, mert 19 vagyok és keveset tudok.)

2014. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hasonlítanám a problémafelvetést, hogy a versek közül is vannak, akik az egyszerűeket szeretik, ahol amit leírnak, az van, és többet nem is kell hozzágondolni, vannak, akik a mélyebb értelműeket szeretik, amiken el kell gondolkodni, sőt, anélkül nem is élvezet, és vannak olyanok, akik azokat a 20. században megjelent stílusú költeményeket kedvelik, amelyeknek úgy látszólag nincs túl sok értelme, hovatovább néha szabadon egymás mögé rakott szavak sora.
2014. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!