Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék Magyarországon egy...

Hol tudnék Magyarországon egy hang drum-ot (másnéven: spacedrum) venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már nem gyártják, természetesen használtat szeretnék venni, de nem találok.

Válaszokat köszönöm!



2013. máj. 31. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudtam, hogy már nem gyártják, de engem is érdekelne.
2013. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
2013. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

A Kálvin tértől nincs messze ez az üzlet. Itt lehet kapni sok más izgalmas hangszer mellett.


[link]

2013. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zsurnaliza válasza:
66%
Iszonyat drága... Csak tudnám mi kerül benne ennyibe...
2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem 100% kamu, hogy kapható ott Hang Drum. Maximum Caisa, ami nem eredeti, és egészen más hangja van. Nézd meg ezt a cikket! Ennek az elején tisztázzák, hogy hogyan is lehet egy eredeti Hang Drumhoz hozzájutni: [link] "gyártó svájci házaspárnak köszönhető. A házaspár a hangszert ugyanis csak az általuk kiválasztottaknak hajlandó eladni"
2013. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Egyébként ez az említett házaspár mai napig készíti a jobbnál-jobb Hang Drumokat.
2013. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Magyarországon venni nem lehet szerintem (vagyis eredetit nem) mivel a hangszert Felix Rohner és Sabina Schärer gyártja Svájcba. amúgy szerintem azért ilyen drága, mivel Svájci házaspár készíti, és ez a 4000 font(1.2M Ft) nem drága annyira a bérükhöz képest ( olyan mintha itt M.O-n vennénk egy jobb gitárt vagy egy jobb dob szettet (ami 200 ezertől kezdődik)
2014. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Horváth Viktor Lászl válasza:

Szia, ha még érdekel a Spacedrum én árulom őket várhatóan június-júliusban lesznek az elsők itt nálam.

Addig itt a honlapom:

[link]

2015. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ethnosound válasza:
Sziasztok! Csak hogy tiszta legyen: Köszönöm, hogy beírta valaki, hogy az Ethnosoundban kapható hang drum, ez részben igaz csak.. Az eredeti Hangot mi sem forgalmazzuk, hiszen üzletek már nem forgalmazzák (régen még lehetett). Viszont mivel használt hangszerekkel is foglalkozunk ezért már többször volt használt eredeti Hang a boltunkban. Jelenleg sajna nincs, de sosem lehet tudni, mikor hoznak be.. Viszont többféle Hangszerű hangszert forgalmazunk, ezekből többféle hangolást is lehet kérni. Ilyenek a már említett Caisa, Klangauge, Hapi drum, Spacedrum, Zenko, stb.. Ha bármi kérdés lenne írjatok nyugodtan emailt és segítünk. Köszönettel www.ethnosound.hu
2015. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok, vajon most is olyan nehézkes a hang drum beszerzése? Még mindig nem kapható M.o.-on? Ha nem, akkor tudtok külföldi címet? Köszönöm!
2015. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!