Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallicások! A zenekar mely...

Metallicások! A zenekar mely albumait érdemes meghallgatni, ha a korai, Thrashes korszakukra vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,régen nem volt ilyen pózer együttes,jó számai voltak. Mely albumok a legjobbak ilyen szempontból?
2013. jún. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kill 'Em All

Ride The Lightning

Master Of Puppets

...And Justice for All


Ez a négy album alapmű, mindegyiket érdemes meghallgatnod. Még az ezeket követő Metallica c. album (a "Fekete Album") is nagyon jó, bár már nem ez a thrashes vonal, jóval populárisabb. A többit hagyjuk...

2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első három az igazi trash-metal. Meg atlán még a Justice. A többi már ettől eltér, de az nem azt jelenti, hogy nem jó.

Én kifejezetten szeretem a Load/Reload korszakot is.

A st Anger-t már nem annyira, a Death Magnetic pedig elvileg vissza a gyökerekhez, annyira nem ismerem, de egy-két jó zúzós szám azon is van. Legismertebb a Black Album

2013. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 19gal_balazs97 ***** válasza:

Kill em' All

Ride the lightning

Master of Puppets

And justice for all

2013. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pózer sz eszed tokja. Semmit sem tudsz a Metallicáról, ha annak gondolod őket!
2013. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!