Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hova érdemes feltöltenem a...

Hova érdemes feltöltenem a saját számomat, amit sokan láthatnak?

Figyelt kérdés
Olyasmi oldalakra gondolok, mint a 9gag, csak videókkal. Nagy nézettségű oldalra küldenék be egy saját számot, angol szöveggel. Hova lenne érdemes?

2013. jún. 16. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott van a kulcsszavak között is:youtube. Ennél nézettebb oldalt szerintem nem találsz, ha a a videodat akarod felrakni. Ez miért nem jó? Vagy kihagytam valamit?
2013. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a Youtube-on belül hogy lehet egy videót kiemelni? Szeretném, ha minél több emberhez eljutna. Van valamilyen lehetőség erre?
2013. jún. 16. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is kell egy minőséget hozni. Ha csak simán eljuttatod sok emberhez, de sz*r, akkor nincs sok értelme.

Ha jó, csinálj egy youtube csatornát, töltsd fel rá a videóid. Mellette esetleg egy face/soundcloude/bandpage/myspace oldalt. Csinálj olyat, hogy ha lájkolják a face oldalad, ingyen letölthetővé teszed a zenét, így a lájkolók mindig látják, ha valami új zenéd van.

De arra ne számíts, hogy hú, felénekeltél egy videót, és egyből megnézik több százan :D Manapság mindenki énekes akar lenni, de azért ez nem így megy.

2013. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiemelni, meg úgy tudom, fizetéssel lehet. Legalábbis én láttam olyan videókat, amikhez odavolt írva, hogy szponzorált videó.
2013. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a minőség nekem is fontos. Csak olyan dalt tennék fel, amit ha én, idegenként meghallanék, akkor elsőre tetszene nekem. De mindenképp megmutatom először az ismerőseimnek is. A számot rendesen, stúdióban venném fel. Az a baj, hogy rengeteg olyan videó van fent, ahol nagyon tehetséges emberek játszanak, mégis max 200-300-as nézettsége van. Bezzeg az ilyen fluortomiknak megnézik az összes f*st, amit felraknak. A szponzorált videó se lenne gáz rövid távon, mert ha megismerik a zenémet, akkor elég egyszer kiemeltetni, aztán később hátha anélkül is menni fog. A kérdés már csak az, hogy ezt hol és mennyiért tudom elintézni.
2013. jún. 17. 01:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekik van háttérszelük. Sajnos tény, hogy az nélkül sokkal nehezebbe elérni bármit is. :/

Még ha meg is ismerik, de nem kerülsz a médiába, sajnos még úgy is nehézkesek a dolgok. De az már előny legalább, hogy a minőségre adnál :)

A szponzorálást nem tudom pontosan. Szerintem írj ki róla egy kérdést számtechn kérdésekhez, ott talán tudják :D

2013. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!