Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fezen fesztiválon milyen...

Fezen fesztiválon milyen karszalagot kapunk?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan szövet karszalag van mint hegyen? És a napijegyeseknek is meg a bérleteseknek is? Mivel vannak olyanok akik eléggé szeretnek pogózni stb, amit a papír karszalag nem nagyon bír... És hát ha az elszakadna eléggé kitolnának mind a bérletesekkel mind a napijegyesekkel.

2013. jún. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bérletesek szerintem szövetet kapnak, logikus, mivel az bírja csak több napon át úgy, hogy teljesen sértetlen maradjon, minden fesztiválon szövetet kapnak a bérletesek, nem láttam még olyat, ahol ne így lett volna.

napijegyesek papír karszalagot kapnak, de nehogy már ennyire durva legyen a pogó, hogy leszakadjon... nekem tépnem kell szabályosan le a kezemről, hogy szétszakítsam, ha már túl vagyok a dolgon és nem akarom a kezemen hagyni.. nem értem, milyen ez a pogó, késsel, ollóval szaladgáltok egymásnak?

2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak ha leizzadsz akkor könnyen szakad... Amúgy hegyen a napijegyesek is szövetet kapnak már.
2013. jún. 30. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogy szakad könnyen ha leizzadsz... hetekig hordom a papír jellegű karszalagokat a buli/fesztivál után, abban fürdök, abban csinálok mindent, de nem tud leszakadni magától...
2013. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer sikerült leszakítani, be is szoptam rendesen..
2013. jún. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!