Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitáros vagyok, elektro...

Kezdő gitáros vagyok, elektro akuszitikuson játszom, ti miket tanúltatok meg első számnak? Én inkább rockos fajta ( skillet, three days grace) lány vagyok, az alap akkordokat ismerem.

Figyelt kérdés
vagy ha van valami más "könnyebb" szám amit hamar meglehet tanulni?
2013. júl. 5. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nirvana- Smells like teen spirit

Deep Purple- Smoke on the water

2013. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kojee ***** válasza:

Amikor nekiálltam tanúlni akkor

Nirvana-polly

Animals - House Of The Rising Sun

Tankcsapda - a legjobb méreg, meg Omega gyöngyhajú lány, volt ilyen 67-es úton is...

Ami meg könnyű, és rendszeresen játszom is akusztikus gitáron:Johnny Cash - Hurt,Pearl Jam- Immortality,Quimby- Turning to the blue

2013. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 6. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden Deep Purple számot ajánlom,nem csak a Smoke-ot.
2013. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az első 3 dal amit megtanultam énekkel az a Tankcsapdától az Örökké tart, az Egyszerű dal és a Félre a tréfát volt. Nirvana-nak vannak még jó gitárzenéi, pl The man who sold the world, de egy kezdőnek még nem ajánlom
2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Green Day: az American Idiot lemezükrők kb. ez összes pl. a Holiday
2013. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!