Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell táncolni FEZEN -...

Hogy kell táncolni FEZEN - en? 14/l

Figyelt kérdés
Most fogok idén először menni FEZEN - re, de aggódok hogy hülyén fogok táncolni. Hogy szokás ilyen helyen táncolni? Vagy mindenki részeg lesz és le se fogják szarni?De én nem leszek részeg. Kérlek segítsetek. Köszi :)

#FEZEN #Fehérvári Zenei Napok
2013. júl. 7. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez kéééész! :D Micsoda javaslat :D

Látom lelki szemeim előtt, ahogy valaki így nyomja a koncerteken :D

Node válaszolván a kérdésre, régebben én is mindig ezen aggódtam, de aztán egyrészt rájöttem, hogy tényleg senki sem azt figyeli, másrészt nem is kell ezen agyalni, az úgyis jön magától. Nem tudom, milyen jellegű koncertre mész majd, de szerintem komoly tánctudás nem kell. Keringő úgysem lesz :D

2013. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

van az az alkoholmennyiség miután az ember már versenytáncosnak érzi magát... (pedig qrvára nem az) :D

félmeztelenül, kibontott hajjal csatak izzadtan acélbetkósba olyan jót (szalszáztam) /pff lol :D :D/ ocho macho-ra hogy olyat a világ még nem látott... :D

2015. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát mondjuk Shaggy-n tuti lesz párszáz ember aki ezt be fogja nyomatni :D
2017. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!