Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy basszusgitárom single...

Van egy basszusgitárom single coil hangszedőkkel, és imádom. Érdemes-e olcsóbb basszus multieffektet venni hozzá fejhallgatózáshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, jó hangszer. A fülesemet is imádom, piszkosul mélyre lemegy és nagyon életszerű rajta a klasszikus zene is. A kettő közé kellene valami, ami nagyon nem drága, és arra gondoltam, talán felvételkészítéshez is jó szolgálatot tenne egy olcsóbb multieffekt, igazából inkább a viszonylag olcsó zajzár+ekvalizer+kompresszor és a line kimenet miatt.


Eléggé brummos volt eddig bármin, igaz, csak hangkártyát meg öreg hifi erősítőt próbáltam. Halk és cicegős persze, mint koncerten, de arányában annyira azért messze nem olyan halk, mint ott. Csökken a brumm számottevően egy kis multieffekttel, vagy inkább merengjek hangszedőcserén, esetleg testbe épített előfokon? Oké, hogy zajzár meg lyukszűrősereg neki, de a hasznos jel aránya mindig jobb, ha több...



2013. júl. 17. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!