Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar CPg együttes nevének...

A magyar CPg együttes nevének rövidítése Cigány Pusztító Gépezet? (vagy csak belemagyarázták)

Figyelt kérdés
Végül is el tudom képzelni róluk ezt a nevet, eléggé kommunistaellenesek :)
2008. jún. 26. 00:20
 1/5 anonim válasza:
88%
Nem az, Come on Punk group volt a kezdetekben aztán lett Coitus Punk group. Vagy fordítva, nem tudom már.
2008. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyet értek az első válaszolóval, de a Come on Punks Group egy "cenzúrázott" név volt, a CigányPusztító Gárda helyett.
2008. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki aki félre van tájékoztatva és ír baromságokat, mint pl. cigány pusztító gépezet, meg gárda, akkor nézze meg a Cpg - Pol Pot megye punkjai c. filmet, pl. a youtube-on. COME ON PUNK GROUP!
2010. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
utolsónak igaza van! én már több 10000szer láttam a pol pot megye punkjai-t és COME ON PUNK GROUP! idézem a filmből: 'először a nevünk come on group volt, de utána hallottunk a punkokról, hogy nem tudnak zenélni, és elhatártoztuk, hogy mi is punkok leszünk, mert mi sem tudtunk játszani' v vmi ilyesmi van a filmben
2010. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

14:46-os vagyok.


'Eredetileg Come On Punk Group néven futottak, ebből lett később Coitus Punk Group, röviden CPg.' ezt az egyik oldalon találtam

2010. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!