Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények a "GitárOdú"...

Vélemények a "GitárOdú" hangszerboltról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék azok véleményére, akik ismerik a GitárOdút, ott a III. kerületben, a Szépvölgyi úti HÉV megállónál. Én ott vettem egy éve a gitáromat és még az első erősítőmet is, pát órát is vettem a boltostól, de megmondom őszintén, nagyon negatív véleményem alakult ki az "üzletről". A tulaj rendszeresen kábé egy órával később nyit ki, mint ami az ajtóra van írva és kábé háromnegyed órával korábban is zár be... Elvileg kettőtől van nyitva, egyszer fél háromra odamentem, és húsz percet kellett várnom, mire megjelent és hajlandó volt bebocsátani. Múltkor meg azt láttam, hogy nyitvatartási időben kedélyesen cseverészik ott a közeli parkolóban egy kisbuszossal, miközben a boltja zárva. És belülről is leginkább egy roncstelephez hasonlít a hely. Van pár jó darab, de már nagyon hosszú ideje ugyanazokat a modelleket látom felakasztva, és néhányon ilyen évtizedes porhoz hasonló dolog van. (nyilván azért nem évetizedek óta hevernek ott, de mégis) Szóval elég rossz tapasztlataim vannak ezzel a hellyel kapcsolatban, amik persze csak az én tapasztalataim. Ezért kérdem mások véleményét is.

2013. aug. 18. 13:02
 1/1 Metallev23 válasza:

Előszőr is Szia!


Pozitiv a következő:


Az a baj hogy én is ismerem ezt a boltot :D És elmondom neked őszintén én teljesen igazat

adok neked , Én nem lakok messze tőle csak pár hévmegálló, Ismerem a tulajt már egy ideje

Itt vettem a második gitárom és az erősítőmet anno, Pozitív vélemény az a boltról hogy itt lehet alkudni és ha szerencséd van akkor még jófej az eladó :D én őt mondom már régóta ismerem. Meg még lehet kölcsönözni gitárokat meg pedálokat :) jó áron igazából fillérekért.


Negativ pedig a következő:


A nyitás:


Ő amúgy azért nyitja később a boltot és előbb zár mert nem megy jól neki abszolút nem. Én nagyon rég még jártam oda gitártanárhoz amikor még jól ment de az a része se megy jól a dolognak sajnos 2000-be nyitott igazából nemsoká beszarik :D Amúgy én még a Oroszlánbarlangot utálom mint a szart ott is ami megy az eléggé szánalmas. Az sokkal rosszabb még az Ódúnál is :D


A Tulaj nem nagyon ért a gitárokhoz inkább én csinálom meg. Meg hát igen a karbantartás azt is kéne néha a porra utalva. De 10 skálán olyan 5-öt adok a helynek nem sokszor járok oda de azért jó ha van :)



De igazából ha nem ő vezetné a boltot még jó is lehetne :)

2014. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!