Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj ha egyszerre két...

Az baj ha egyszerre két teljesen ellentétes fiú bandát is szeretek?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Black Veil Bridest és a One Directiont:)
2013. aug. 20. 16:42
 1/7 anonim válasza:
Nem. Én imádom a Dragonforce-t, Rammstein,t, stb, de Rácz Gergő számaira is megdobban a szivem, ugyanúgy, mint a PEgazusok nem léteznek formáció dalaira, vagy a Vad Fruttikra, de emlithetném a Tankcsapdát és a Depeche Mode-ot is : )) Ami jó, az jó. Nincsenek benne kategóriák.
2013. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Osztálytársam is pont ezt a két bandát szereti :o Szerintem nem gond, ez azt jelenti, hogy összetett egyéniség vagy, ugyanúgy lehet szeretni a két stílust, csak magadat ne szakítsd ketté. Az mindenkit összezavar, ha egyszer a BVB-hez igazítva a stílusod, megjelensz feketébe öltözve, szegecsekkel kirakva, szembe vasalt hajjal, másnap pedig színesen, converse-sel és copfosan állítasz be :D Ez szinte ugyan olyan, mint amikor valaki szereti a lassú zenéket, romantikus számokat, mondjuk Adele, és a vad, bulizós zenéket, mint Kesha :)
2013. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként ugyanennyire szeretem még a Backstreet boyst és a Guns n' Rosest:)
2013. aug. 20. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak azt jelenti, hogy nincs még kialakult stílusod, és/vagy mész a divat után. Fog ez még formálódni, valószínüleg elég fiatal vagy még
2013. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 énvagyokhe válasza:
baj.
2013. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipikus elfajzott divat pózer $zarok,mi lenne a baj?Az egyetlen baj az ízléseddel van.
2013. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallod pokolra jutsz! XD

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem érdekel, milyen stílusú a zene, ha megvan benne az, ami számomra a zenét jóvá teszi, akkor hallgatom és kész, ilyen egyszerű.

Mellesleg a BVB és a 1D is elég népszerű a tinilányok körében.

2013. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!