Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen poénos szöveget lehet...

Milyen poénos szöveget lehet kitalálni Kasza Tibor Hullócsillag számához?

Figyelt kérdés

Én kitaláltam párat, de kéne egy kis segítség.


Eredeti szám: m.youtube.com/watch?v=YcGtYGctgaI


És akkor a szöveg:

Ha Pokemon kérdezi hól vagyok? Külgyetek rá halál csillagot. Az összes pusztuljon pusztoljon el


Ha Orbán kérdezi hól vagyok. Mongyátok neki hogy szavazok. Ép a halálos ítéletét ikszeltem ikszeltem fel.


Ha APECHes kérdezi hól vagyok? Mongyátok neki adót csalok. Ép az állami pénzt sikkasztom sikkasztom ell


Ha rendőrség kérdi hóól vagyok, mongyátoknéki, hogy épp lopok. Éppen az OTP-t pattintom, patttintom felll...


Ha főnököm kérdezi hóól vagyok? Mongyátok neki hogy épp d[...]gok. Túlórába számolja, száámollja elll...


És a végére ...


Ha bárki kérdi hogy hól vagyok? B..szátok tarkón azt jó napot. Huzzatok tőlem már tölem már ell



2013. aug. 22. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!