Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Francia borok nevei?

Francia borok nevei?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni jó minőségű Francia száraz bort,

de nem vagyok a borok szakértője. A Francia márkás borok neveit pedig egyáltalán nem tudom.

Segítesz?

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. szept. 11. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zene?
2013. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem zene. Francia bor nevek.

Jó minőségű száraz bor.

Most hogy reklámozza a Lidl..kapóra jött mert a héten lesz az egyik családtag szülinapja. Ezzel, ilyen francia borral szeretné meglepni.

Én nem értek a borokhoz, se a magyar márkás borok, de a külföldi nevekkel rendelkezőket borok neveit, azokat végkép nem ismerem.

2013. szept. 11. 15:52
 3/12 A kérdező kommentje:

Amúgy hallottam a Lidl-Francia bor reklám zenéjét.

Nagyon jót választottak. Kellemes ének, szép fiatal hölgy, gyönyörű bortermelő tájak, egyszóval, nagyon jó reklám.

2013. szept. 11. 15:56
 4/12 A kérdező kommentje:
párdon. nem bortermelő...szőlő termelő földek, tájak.
2013. szept. 11. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Zene:):)

[link]

2013. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*French wine:)
2013. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyszerű fotók. De ezek közül melyik a száraz bor. Vin sec.bor száraz. vagy fordítva. sec vin. száraz bor.
2013. szept. 11. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez kamukérdés?xD Miért a fotókat nézed?:D:D:D Egyébként már tényleg a kategória is gyanús:):):) Jót mosolygok, köszönöm:)
2013. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem. Nem kamu kérdés. Írtam, nem ismerem a borokat, se a hazait, se a külföldit.

Reklámozzák, hogy holnaptól a Lidl-ben francia borokat lehet vásárolni olcsón.

Gondoltam veszek mivel szülinap lesz , ez egy jó alkalom megismerni a francia borok ízét.

Annyit tudok, hogy a száraz bort szereti, csak éppen azt se tudom, hogy vörös vagy fehér legyen a bor, és mint írtam A bor neve kellene franciául.

Pezsgőt láttam a fényképeken, de bor kell. Azt is láttam. 2010-es és száraz bor. Na mindegy.

Holnaptól lesz a bor vásár, majd elnézek a Lidl-be.

Nem is tudtam , hogy ez francia üzletlánc.

2013. szept. 11. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ha a Lidlben járok meg szoktam nézni a borkínálatukat. Nagyon szegényesnek és gyengének tartom. Én a helyedben biztosan nem onnan vennék ajándékba bort.

Egyébként nem kell ragaszkodni a francia borhoz sem. Attól, hogy annak legnagyobb a híre, még nem biztos, hogy az a legjobb. A magyar borászok is tudnak ugyanolyan jókat készíteni. (Csak elég drágán.)

Én - ha ragaszkodnék a francia szőlőfajtákhoz - leginkább Pinot Noirt vennék. Régen burgundi vörösnek is hívták. És ha fontos az olcsóság, akkor javaslom Szeremleytől ezt a fajtát. Általában elfogadható áron adják.

2013. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!