Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Nagy dilemmában...

Gitárosok! Nagy dilemmában vagyok! 2 gitár közül nem tudok dönteni:Vintage Vs6 vagy V100. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rockot játszani. Bővebben :AC/DC,Led Zeppelin,Guns n Roses,Aerosmith.Melyiket ajánlanátok?(Az AC/DC a kedvencem mellékesen).

2013. okt. 1. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg egy Epiphone Studio Deluxe
2013. okt. 1. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Epiphine Studiot kihagynám a sorból, mert annál a Vintage V100 egyértelműen jobb gitár. Személy szerint én a VS6-ot választanám, de teljesen szubjektív okból, én a Les Paulokat eléggé kényelmetlennek tartom, bazi nehéz, nem férek hozzá rendesen a magasabb érintőkhöz, stb. Amúgy már próbáltad ezt a két gitárt? Mert ha nem, akkor javaslom, hogy tedd meg, és az alapján döntsél, hogy neked melyik kényelmesebb, és hangban is van köztük némi különbség, ugye az is döntő szempont.
2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Epiphone Les Paul Studio Deluxe.
2013. okt. 2. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már mindhármat, illetve jelenleg is van egy v100asom. A Les Paullal tényleg az a baj, hogy nehezebb és vastagabb a nyaka, a VS6 viszont fejnehéz (tipikus sg tulajdonság) de könnyebb. Egyébként a v100 sokkal jobban hozza a Les Paulok karakteres, öblös hangját, mert van rajta egy jávor top, ami az Epiphoneról viszont hiányzik. Mondjuk az Epinek meg sokkal jobb hangolókulcsai vannak. Én megvenném a v100at és ha nagyon könnyen hangolódik, akkor később cserélném a kulcsokat.
2013. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már V100-ast, egy ismerősömét volt alkalmam olyan fél órán át nyúznifolyamatosan, de annál én nem tapasztaltam lényeges elhangolódást, szóval szerintem nem kell tartani a hangolókulcsaitól sem.
2013. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van előző, ez nem minden modellnél jelentkező probléma. De mielőtt megvettem már akkor is olvastam pár helyen, hogy a hangolókulcsok egy idő után még furcsa hangot is adnak ki játék közben.(állítólag valami csavar könnyen meglazul) De erre kicsi az esély, meg amúgy is, én még sz*r kulcsokkal is megvennék egy vintage v100at, mert talán a legjobb ár-érték arányú gitár a középkategóriában.persze csak a squier cv series után!:)
2013. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!