Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elment a kedvem a gitározástól...

Elment a kedvem a gitározástól. Lehet, hogy csak egy múló dolog volt?

Figyelt kérdés
15 évesen kezdtem, most leszek 18. Az elmúlt idő alatt nagy részt magamtól tanultam internetről, de néhány hónapja tanárhoz is járok aki azt mondta ügyesen megtanultam magamtól amit tanultam. Az elején még megtanultam amiket feladott, de mostanában már teljesen elment a kedvem az egésztől. Egy hónapja nem voltam nála, amit feladott feladatot kétszer vettem elő, de mindig 3 perc alatt ráuntam, mert egyáltalán nem érdekel. Már nincs olyan kedvem a tanuláshoz mint amilyen volt, valahogy már értelmét sem látom gitározni.

2013. okt. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert nem azt játszottad/gyakoroltad, amihez kedved volt, és ezért nem igazán volt motiváció. Egy rövid ideig én is jártam tanárhoz, de gyorsan abbahagytam, mert egyszerűen hiába tudnék az ilyen technikai gyakorlatoktól fejlődni, semmi kedvem nem volt hozzájuk. Viszont én a mai napig nem hagytam abba a gitározást, rájöttem, hogy nem szabad erőltetnem a tachnikai gyakorlást, attól elmegy a kedvem az egésztől, de még így is szinte minden nap gitározom, sok új számot tanulok meg. Így biztos nem leszek én a világ legnagyobb gitárosa, viszont tudom élvezni, amit csinálok. 17/f
2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelezõ gitározni.
2013. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vezess be pár nap recskatilalmat, meg fogsz lepődni. :]
2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem mindig olyan dalokat tanulok órákon, amik tetszenek, ezért gyakorlás végén, vagy bemelegítésnek olyanokat játszom, ami fogamra való :-) Én lassan két éve járok tanárhoz és érzem, hogy kezdi meghozni gyümölcsét a kitartásom, mert könnyebben boldogulok az általam kiválasztott és önállóan megtanult dalokkal is. Ha úgy érzed, hogy a tanár vette el a kedved, akkor inkább ne járj hozzá.
2013. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A recska tilalom tényleg segített. :D
2013. okt. 18. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Jéá, tesztoszteron rulez!
2013. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!